توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 فوریه سال 2020 9:58:02 am

Prime Minister Narendra Modi, modi in us, pm modi, Howdy Modi Event, President Donald Trump, Trump Modi, narendra modi, modi event today, modi us event, howdy modi event, howdy modi, howdy modi event Houston, howdy modi houston نارندرا نخست وزیر با رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در NRG ورزشگاه در ‘پرونده Mod!’ رویداد در هوستون تگزاس در سال گذشته است. (عکس: ANI)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در اولین سفر رسمی خود به هند در آخرین هفته از ماه فوریه در دعوت از نخست وزیر نارندرا.

سفر خود به هند با هدف بازسازی اوراق قرضه بین بزرگترین دموکراسی و ممکن است تنظیم صحنه برای شروع یک تجارت دراز مدت پیمان شروع احتمالا با اعلام یک محدود تجارت بسته.

در یک بیانیه اعلام هند سفر رییس جمهور آمریکا ازکاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام در هفته گذشته گفت: “طی یک تماس تلفنی بیش از آخر هفته رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی توافق این سفر را بیشتر تقویت آمریکا و هند همکاری استراتژیک و برجسته قوی و پایدار اوراق قرضه بین آمریکا و هند مردم است.”

آیا تاریخ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید ؟

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در هند در فوریه 24 و 25.

که در آن در هند خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده احمدآباد و دهلی نو در ازدواج خود در وزارت امور خارجه به هند است. در اولین روز از سفر دو روزه به هند مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بانوی اول Melania Trump, خواهد شد در گجرات PM مودی اصلی دولت است. آنها انتظار می رود برای شروع سفر خود را با بازدید از Sabarmati آشرام در احمدآباد. به عنوان یک دلیل احمدآباد شامل بر مغلوب ساختن پیشی جستن سفرنامه لیست کاخ سفید در بیانیه ذکر شده بود: “این نقش مهمی در مهاتما گاندی زندگی و رهبری جنبش استقلال هند.”

در روز بعد او را افتتاح Motera را سردار Vallabhbhai Patel ورزشگاهکه در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین ورزشگاه در جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازدید از هند پنج ماه بعد از مودی خطاب به هندی مهاجر در پرونده مودی!’ رویداد در هوستون است که انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با نخست وزیر در یک رویداد مشابه وجود دارد. این رویداد به نام “Kem Chho آقای رئیس جمهور’ (حال شما چطور است آقای رئیس جمهور) همگام با ‘پرونده مودی!’, را ببینید تهمت پرداختن به مخاطبان که عمدتا شامل گجراتی مهاجر و کسانی که داشتن خانواده ها در آمریکا بیشتر از ما در Motera ورزشگاه کریکت.

در روز دوم مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای بازدید از دهلی نو که در آن او می رود به قرار دادن مسائل مربوط به تجارت و دفاع می پردازد که او می تواند ویترین در مبارزات انتخاباتی خود.

آگرا در اوتار پرادش نیز در نظر گرفته شد به عنوان یکی از متوقف می شود برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, خبرگزاری PTI گزارش شده که در آن او به احتمال زیاد برای بازدید از تاج محل. اما از آن شده است به طور رسمی تایید کرد اگر او را آگره.

چه می توان انتظار داشت از این سفر ؟

پس از این دیدار اعلام شد, مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به محدود بسته تجارت گفت: “ما می خواهیم به انجام کاری. ما را ببینید. اگر ما می توانیم معامله حق این کار را خواهیم کرد.”

هند خواستار معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم محصولات سرگیری صادرات مزایای خاص داخلی محصولات خود را تحت کلی سیستم از تنظیمات بیشتری دسترسی به بازار برای محصولات خود از بخش ها از جمله کشاورزی, خودرو, قطعات خودرو و مهندسی.

از سوی دیگر آمریکا می خواهد بیشتر دسترسی به بازار برای خود مزرعه و تولید محصولات لبنی اقلام و دستگاه های پزشکی و کاهش عوارض واردات برخی از محصولات ICT. آمریکا نیز نگرانی خود را بالا کسری تجاری با هند است.

روز چهارشنبه نخست وزیر نارندرا مودی گفت: هر دو کشور یک تعهد مشترک به “دموکراسی و کثرت گرایی” و بازدید خواهد شد یک راه طولانی در بیشتر حفاری هند و آمریکا دوستی. “هند و ایالات متحده آمریکا و به اشتراک گذاری مشترک تعهد به دموکراسی و کثرت گرایی. ملت ما در حال همکاری گسترده در طیف گسترده ای از مسائل است. قوی دوستی بین ملت ما augurs خوبی نه تنها برای شهروندان بلکه برای کل جهان,” او اضافه شده است.

اما “اساسی” تفاوت و هند به طور فزاینده ای به حمایت از موضع ممکن است به توافق دشوار است برای نهایی بین دو کشور در هر زمان به زودی ،

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im