Sabarimala مورد: دادگاه عالی برای شروع روز به روز در جلسه امروز

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 فوریه سال 2020 10:55:24 am

Sabarimala, Sabarimala SC hearing, Sabarimala supreme court, Sabarimala in supreme court, Sabarimala kerala در سال 2018 دیوان عالی کشور تا به حال برداشته شدن محدودیت سنی برای ورود زنان به تپه حرم در کرالا است.

یک نه قاضی نیمکت دیوان عالی کشور را روز شنبه آغاز خواهد شد و روز به روز جلسات در مورد تبعیض علیه زنان در اماکن مذهبی از جمله Sabarimala معبد در کرالا است.

نیمکت متشکل از رئیس دادگستری هند S A Bobde و قضات تحقیق Banumathi Ashok دارند Bhushan, L Nageswara Rao, M, M Shantanagoudar S A Nazeer R Subhash Reddy, B R Gavai و Surya کانت باید قاب هفت پرسش که گرفته شود با دادگاه است.

نه قاضی نیمکت که یک هفته پیش آن را روشن نمی توان تصمیم گیری بررسی دادخواست اما تنها وضع قانون کلی به دنبال بررسی خواهد کرد “دامنه و ambit از حق آزادی مذهب در ماده 25 قانون اساسی” و “اینتر-بازی بین حقوق افراد تحت ماده 25… و حقوق مذهبی و فرقه تحت ماده 26”.

هفت پرسش قاب روی نیمکت شامل کسانی که در حوزه و ambit از آزادی مذهبی و فعل و انفعال بین آزادی مذهبی و آزادی اعتقادات فرقه های مذهبی. روی نیمکت گفت: آن را نه قاضی نیمکت خواهد معامله با حق آزادی مذهب در ماده 25 از قانون اساسی و آن فعل و انفعال با حق های مختلف و فرقه های مذهبی.

این Sabarimala اشاره به نه قاضی نیمکت دنبال سپتامبر 19, 2019 تصمیم از پنج قاضی نیمکت رهبری سپس CJI Ranjan Gogoi, برای حفظ نقد و بررسی دادخواست به چالش کشیدن آن در 28 سپتامبر سال 2018 جهت است که برداشته شدن محدودیت سنی برای ورود زنان به تپه حرم در کرالا انتظار تا یک نیمکت بزرگتر در زمان تماس در برخی از سوالات ناشی از آن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر