زنگ زده بارسلونا هنوز هم می تواند برنده لیگ قهرمانان اروپا: Setien

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سرمربی بارسلونا Quique Setien می گوید طرف او هنوز هم آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در این فصل لیگ قهرمانان با وجود ملال انگیز به پایان لالیگا مبارزات انتخاباتی. بارسا تسلیم این عنوان را از رئال مادرید پس از روز شنبه را 2-1 شکست اوساسونا منجر به انتقاد شدید از کاپیتان لیونل مسی که گفت سمت او تا به حال هیچ امید رفتن کنون در لیگ قهرمانان.

بارسا در بازی نهایی لیگ لالیگا بازی فصل در Alaves در روز یکشنبه قبل از میزبانی ناپولی در اوت. 8 در بازی برگشت خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات. باید آنها پیشرفت آنها را واجد شرایط برای هشت تیم مسابقات برگزار شد در لیسبون به عنوان یک رویداد و با توجه به رقابت بودن به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

“او (مسی) درست است که اگر ما به عنوان بد به عنوان ما انجام داده اند در برخی از بازی ها ما را برنده هر چیزی, اما ما تا به حال لحظه های بزرگ” Setien گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “نکته مهم این است که همه ما می دانیم که چگونه ما نیاز به بهبود است و ما نیاز به یادگیری بیشتر قابل اعتماد تیم. اگر ما می توانید به عنوان به خوبی به عنوان ما در (4-1 برنده) در مقابل ویارئال پس از آن من مطمئن هستم که ما می توانیم برنده لیگ قهرمانان.”

Setien همچنین رد پیشنهاد مسی در نظر گرفتن هدف در زمانی که مربی او انتقاد این تیم اجرا از فرم پس از بهمن ماه 61 ساله را به عهده گرفت و پس از ارنستو والورده اخراج شد.

“البته که نه. ما همه می گویند همه چیز در لحظات خاصی است که می تواند به اشتباه تفسیر. چیزهایی که اتفاق می افتد مانند هر روز در لحظات نا امیدی و من نمی دهد آن را بیش از حد اهمیت” Setien اضافه شده است. “این تیم شده است بازی به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید و همه ما نیاز به یک استراحت آسمان سر ما خودمان تبدیل و بازگشت به تیم ما می شود.”

Setien ملاقات با بارسا جمهور Josep Maria Bartomeu در روز جمعه. “این طبیعی به جلسات می خواهم که همه ما نگران گرفتن این تیم را بهبود بخشد و این چیزی است که در این جلسه مورد به آماده شدن برای آینده با خوش بینی” Setien گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>