روسیه سچنوف (دهانه) دانشگاه با موفقیت کامل آزمایش های جهان 1 Covid-19…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آزمایش های بالینی از جهان اول coronavirus واکسن بر روی داوطلبان در sechenov First دولتی مسکو دانشگاه علوم پزشکی شده است با موفقیت به اتمام وادیم Tarasov مدیر موسسه ترجمه پزشکی و بیوتکنولوژی گفت, Sputnik, و اضافه کرد که اولین گروه از داوطلبان خواهد بود تخلیه شده در روز چهارشنبه و دوم در جولای 20.

دانشگاه شروع آزمایش بالینی واکسن تولید شده توسط روسیه Gamalei موسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی در ژوئن 18.

“سچنوف (دهانه) دانشگاه با موفقیت به اتمام آزمایش بر روی داوطلبان اولین بار در جهان واکسن علیه coronavirus” Tarasov گفت.

با توجه به الکساندر Lukashev مدیر موسسه انگل شناسی پزشکی گرمسیری و Vector-Borne Diseases در سچنوف (دهانه) دانشگاه هدف از این مرحله از پژوهش نشان می دهد این واکسن ایمنی برای سلامت انسان بود که با موفقیت انجام می شود.

“ایمنی واکسن تایید شده است. آن را مربوط به ایمنی از کسانی که واکسن که در حال حاضر در بازار” Lukashev گفت Sputnik.

بیشتر واکسن طرح توسعه در حال حاضر تعیین شده توسط توسعه دهنده استراتژی از جمله پیچیدگی وضعیت اپیدمیولوژیک با ویروس و امکان افزایش تولید Lukashev اضافه شده است.

“سچنوف (دهانه) دانشگاه در یک وضعیت همه گیر عمل کرده و نه تنها به عنوان یک موسسه آموزشی بلکه به عنوان یک علم و فن آوری مرکز تحقیقات است که قادر به شرکت در ایجاد چنین مهم و پیچیده محصولات به عنوان مواد مخدر … ما کار می کرد با این واکسن با شروع مطالعات بالینی و پروتکل توسعه و آزمایش های بالینی در حال حاضر در جریان” Tarasov اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>