روسیه رای در گسترش پوتین قانون تا 2036 نزدیک شدن پایان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روسیه رای در اصلاحات قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای گسترش حکومت خود را تا 2036 وارد شده نهایی خود را روز جمعه در میان گزارش های فراوان از فشار بر رای دهندگان و دیگر بی نظمی.

برای اولین بار در روسیه انتخابات شد باز نگه داشته به مدت یک هفته برای کمک به کاهش جمعیت در روز انتخابات و به تقویت مشارکت مردم در میان coronavirus بیماری همه گیر — یک ماده است که کرملین منتقدان را دیدم که فقط یک راه دیگر برای دستکاری در آرا.

پوتین تضمین شده است اما برای به دست آوردن نتیجه او می خواهد پس از یک گسترده دولت های تبلیغاتی و تغییرات و مخالفان را شکست به کوه هماهنگ چالش است. جالب اینجاست که این همه پرسی با هدف تحکیم پوتین گرفتن می تواند در نهایت فرسایش و موقعیت خود را به دلیل روش های غیر متعارف استفاده می شود برای افزایش مشارکت و مشکوک مبنای قانونی برای رای گیری.

توسط شنبه صبح مشارکت مردم در حال حاضر بیش از 55 درصد با توجه به انتخابات. اما کرملین منتقدان مستقل و ناظران انتخابات مورد سوال آمار و ارقام رسمی نشان می دهد که در برخی مناطق تا 85 درصد از رای دهندگان واجد شرایط تبدیل شده بود.

گریگوری Melkonyants co-صندلی مستقل نظارت بر انتخابات گروه Golos به نام کلی رای شماره “مشکوک به طور کلی.”

“ما در مناطق همجوار و ناهنجاری های آشکار هستند — وجود مناطق که در آن مردم در انتخابات مصنوعی (افزایش) وجود دارد مناطق که در آن است بیشتر یا کمتر واقعی” Melkonyants آسوشیتدپرس گفت.

رای گیری کامل پیچیده حماسه پنهان کاری و فریب و تعجب است که در ماه ژانویه آغاز شد هنگامی که پوتین در اول پیشنهاد تغییر قانون اساسی در دولت از سر می گیرد. او ارائه شده به گسترش اختیارات پارلمان و توزیع مجدد قدرت میان شاخه های دولت روسیه, stoking حدس و گمان ممکن است او در ادامه خواستار این عکس به عنوان معاون و یا به عنوان رئیس شورای دولتی که مدت ریاست جمهوری خود را به پایان می رسد در سال 2024.

رهبر روسیه نیت روشن شد تنها چند ساعت قبل از رأی قاطع در مجلس که قانونگذار Valentina Tereshkova یک دوران شوروی فضانورد بود که اولین زن در فضا در سال 1963 به طور ناگهانی پیشنهادی اندازه گیری به او اجازه اجرای دو برابر بیشتر. اصلاحات نیز با تاکید بر اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی یاغی ازدواج همجنسگرایان و ذکر “اعتقاد به خدا” به عنوان یک ارزش اصلی به سرعت میره طریق کرملین کنترل قوه مقننه.

پوتین که برای بیش از دو دهه بیش از هر دیگر کرملین رهبر پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین — گفت: او را بعد از آن تصمیم بگیرد که آیا برای اجرای دوباره در سال 2024. او استدلال کرد که بازنشانی مدت تعداد لازم بود برای حفظ خود lieutenants از “darting چشمان خود را در جستجو برای جانشینان احتمالی به جای عادی موزون کار می کنند.”

گلب Pavlovsky یک تحلیلگر سیاسی و سابق کرملین مشاور سیاسی گفت: پوتین بی امان فشار برای برگزاری رای گیری با وجود این واقعیت است که روسیه گزارش هزاران نفر از coronavirus عفونت هر روز منعکس رهبر روسیه پتانسیل آسیب پذیری.

“پوتین فاقد اعتماد به نفس خود را در دایره درونی و او نگران آینده” Pavlovsky گفت. “او می خواهد مدرک انکار ناپذیر از حمایت عمومی است.”

حتی اگر مجلس تصویب شد به اندازه کافی به آن قانون 67 ساله رئیس جمهور روسیه قرار داده و خود قانون اساسی طرح به رای دهندگان در تلاش برای به نمایش گذاشتن خود را گسترده پشتیبانی و اضافه کردن یک دموکرات روکش به تغییرات. مانور خود را معکوس هفته بعد زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فرا گرفته روسیه مجبور پوتین برای به تعویق انداختن همه پرسی در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 22.

تاخیر ساخته پوتین کمپین حمله رعد اسا از دست دادن حرکت و سمت چپ خود را اصلاح قانون اساسی طرح دار به عنوان خسارت از ویروس نصب شده و نارضایتی عمومی رشد داشته است. کاهش درآمد و افزایش بیکاری در روسیه شیوع اند dented پوتین تصویب رتبه بندی که غرق به 59 درصد در روسیه شیوع پایین ترین سطح پس از صعود او به قدرت با توجه به Levada, مرکز جمهوری روسیه مستقل ناظر انتخابات.

در میان قطعیت پوتین موکول آرا بلافاصله پس از دیدن اولین نشانه های رکود در روسیه عفونت رای حتی اگر روزانه تایید موارد بالا باقی می ماند.

مسکو بر اساس تحلیلگر سیاسی اکاترینا Schulmann گفت: کرملین آن مواجه شده بود را دشوار معضل است. برگزاری هر چه زودتر رای را آورده اند به اتهام به خطر انداختن بهداشت عمومی سیاسی به پایان می رسد در حالی که تاخیر در آن را بیشتر مطرح خطرات ناشی از شکست, او گفت:.

“اواخر یک رای می تواند از دست داده اند. برگزاری آن را در پاییز می شده اند بیش از حد مخاطره آمیز” Schulmann گفت.

Schulmann استدلال کرد که کرملین تمرکز نیست خیلی در تقویت کلی مردم در انتخابات بلکه در افزایش حضور کارگران بخش عمومی.

مقامات سوار جارو تلاش برای متقاعد کردن معلمان و پزشکان و کارگران در شرکت های بخش دولتی و دیگران که توسط دولت پرداخت می شود به بازیگران برگه های رای. اخباری از گوشه و کنار این کشور پهناور است که مدیران اجبار مردم به رای دادن.

کرملین منتقدان و مستقل مانیتور با اشاره به این که بی امان فشار بر رای دهندگان همراه با فرصت های جدید برای دستکاری از یک هفته از رای گیری اولیه فرسایش استانداردهای رای گیری به پایین ترین سطح.

این Golos گروه نظارت اشاره کرد غیر معمول تفاوت بین مناطق همجوار: در سیبری جمهوری Tyva بیش از 73 درصد رای دادند و در طول پنج روز در حالی که در کشور همسایه ایرکوتسک منطقه مشارکت مردم در حدود 22 درصد و در کشور همسایه جمهوری آلتایی آن را تحت 33%.

“این تفاوت را می توان توضیح داد که تنها با اجبار مردم به رای دادن در مناطق خاص و یا با تقلب” Golos گفت.

نظارت بر رای گیری شد بیشتر به چالش کشیدن با توجه به نیاز های بهداشتی و محرمانه تر قوانین برای ناظران انتخابات. کرملین نیز با استفاده از تاکتیک های دیگر برای افزایش مشارکت در انتخابات و حمایت از اصلاحات.

جوایز اعم از گواهی های هدیه به ماشین ها و آپارتمان ها ارائه شد به عنوان یک تشویق غول بیلبوردهای تبلیغاتی رفت تا در سراسر روسیه و مشاهیر ارسال شده تبلیغات برای “بله” رای در رسانه های اجتماعی. دو منطقه با تعداد زیادی از رای دهندگان — مسکو و نیژنی نووگورود — اجازه الکترونیکی انتخابات و رای دهندگان با پاسپورت روسی از شرق اوکراین آورده بودند در سراسر مرز در اتوبوس برای رای دادن.

اکثر ناظران انتظار دارند که کرملین به دست آوردن راه خود را بدون در نظر گرفتن مخالفان استراتژی.

“مردم عصبانی هستند در دولت, اما آنها هنوز هم نمی هر گونه جایگزین برای پوتین” Pavlovsky گفت.

او اشاره کرد که غیر معمول روش های مورد استفاده توسط مقامات برای افزایش مشارکت مردم و در نتیجه پوتین می خواهد را تضعیف مشروعیت از رای دادن.

“روش شده تحریف و ساده به نقطه هنگامی که آن را دشوار خواهد بود به اعتماد به آمار و ارقام” Pavlovsky گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>