دکتر که ملاقات پوتین هفته گذشته مبتلا به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک دکتر که به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تور مسکو اصلی coronavirus بیمارستان در هفته گذشته گفت: او تا به حال خود را تشخیص داده شده است با ویروس.

پوتین بازدید Kommunarka شنبه گذشته در بیمارستان که در آن او داشتند حرف زدند به دکتر دنیس Protsenko. نه انسان بود و پوشیدن تجهیزات حفاظتی در طول مکالمه خود را تلویزیون فیلم از این دیدار نشان داد.

Protsenko نوشتن در Facebook گفت: “بله من تست مثبت برای coronavirus اما من احساس می کنم خیلی خوب است. من جدا شده خودم را در دفتر. من فکر می کنم ایمنی من تهیه کرده ام این ماه در انجام آن کار است.”

کرملین گفت که پوتین بود که به طور منظم آزمایش coronavirus و این که “همه چیز خوب است” ریا خبر داد.

آن را قبلا گفت که پوتین در حال محافظت از ویروس ها و بیماری های دیگر “در سراسر ساعت”.

پوتین ملبس به یک hazmat کت و شلوار و ماسک در طول سفر خود به بیمارستان هفته گذشته هنگامی که رها در بیماران است. اما او باید خود را دنده محافظ در طول یک جلسه با Protsenko کسی که با او شد عکس, دست دادن.

کرملین گزارش داد یک کروناویروس در مورد پوتین دولت در جمعه اما گفت که این فرد در سوال آمده بود در تماس با رئیس جمهور است و تمام اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر.

قانونگذاران روسی روز سه شنبه داده قدرت دولت به اعلام اورژانس ملی بیش از coronavirus و تصویب مجازات برای نقض مستند قوانین از جمله در موارد فوق حبس تا هفت سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>