روسیه تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب دوباره: ما اینتل هشدار قانونگذاران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آژانس اطلاعاتی آمریکا گفت: نمایندگان مجلس در یک جلسه محرمانه در هفته گذشته است که روسیه دخالت در سال 2020 نظرسنجی کمپین برای اطمینان از انتخاب دوباره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده و دولت او به عنوان مطلوب به کرملین منافع با توجه به گزارش های رسانه ها.

هر چند هیچ جزئیات شد گزارش نیویورک تایمز که به شکست این خبر گفت: مسکو در نظر گرفته شده برای دخالت در سال 2020 دموکراتیک نامزدی مسابقات و انتخابات عمومی که قرار است در ماه نوامبر.

روسیه را رد کرده آن را از مداخله در انتخابات آمریکا. “این جدید پارانوئید گزارش که به ما تاسف عمیق خود ادامه خواهد داد به رشد در تعداد به عنوان روز انتخابات نزدیک” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:. “به طور طبیعی آنها را به چیزی برای انجام با حقیقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه را رد کرد و گزارش هشدارهای اطلاعاتی ایالات متحده که روسیه دخالت در انتخابات امسال به عنوان “جعل” کاشته شده توسط خود را دموکراتیک رقبا.

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

روز دوشنبه یک قاضی محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ به سه سال و چهار ماه در زندان و گفت: دروغ خود را به نمایندگان مجلس در حال بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات آمریکا تهدیدی برای دموکراسی آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>