روسیه می گوید انتظار دارد ‘روابط خوب” با طالبان به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا خروج

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روسیه گفت که انتظار دارد برای ایجاد روابط نزدیک با طالبان به نیروهای آمریکایی شروع به خروج از افغانستان تحت یک توافق صلح امضا شده در ماه گذشته.

“ما می خواهیم به روابط عادی با هر دولت جدید در کابل” رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ملل برای افغانستان با ضمیر کابلوف در مصاحبه ای گفت: روز جمعه در مسکو. “طالبان درک بسیار خوبی است که زمانی که آنها پیوستن به دولت آنها نیاز به کار برای منافع ملی و برای این که آنها نیاز به روابط خوب با روسیه است.”

صلح توافق در قطر سرمایه پس از 19 سال از جنگ را فراهم می کند برای ایالات متحده و متحدان آن به جلو و از همه نیروهای ظرف 14 ماه در مقابل طالبان تعهد برای جلوگیری از گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی و القاعده از افغانستان به عنوان پناهگاه. همچنین این مجموعه صحنه را برای طالبان به مذاکره با دولت افغانستان برای تصمیم گیری آینده سیاسی جنگ زده کشور است.

روسیه به استقبال طالبان که کنترل یا مسابقات حدود نیمی از خاک افغانستان گفت: گروه های شبه نظامی می تواند یک متحد بالقوه در مبارزه با دولت اسلامی. آمریکا خروج برای پایان دادن به طولانی ترین جنگ در تاریخ آمریکا است که ارائه کرملین با یک فرصت برای اصلاح آن نفوذ در این کشور که در آن اتحاد جماهیر شوروی می جنگیدند یک دهه جنگ قبل از تکمیل خروج تحقیر آمیز در سال 1989. دو سابق جنگ سرد رقبا نیز در رقابت در خاورمیانه که در آن روسیه به دنبال بازگرداندن آن دوران شوروی نفوذ است.

‘این یک خطر’

دولت از رئیس جمهور اشرف غنی در آمریکا متحد است و تمایلی به ورود به مذاکرات صلح با طالبان به دلیل “کابل رهبری می ترسد که این مذاکرات منجر به خروج آنها” گفت: کابلوف.

در حالی که قدرت های دولت است “کاملا واقعی” اگر مذاکرات اتفاق نمی افتد طالبان را ادامه خواهد داد ارضی پیشرفت گفت: نماینده روسیه. “آنها نمی خواهد از دست دادن شانس خود را و تقویت کنترل خود را از قلمرو” او گفت:.

ایالات متحده را متهم کرده است روسیه در گذشته از عرضه سلاح به طالبان اتهامات مسکو را رد کرده است. جنبش نخواهد بود قادر به اعمال همان hard-خط حکومت اسلامی که در دهه 1990 با توجه به کابلوف. “ما گفت: آنها ما را قبول نمی کند بازگشت از امارات اسلامی” او گفت:.

بالا مقام همچنین با انتقاد از آمریکا برای انجام حملات هوایی علیه طالبان برای جلوگیری از شروع عملیات در مقیاس کوچک حملات در افغانستان نظامی که او گفت که آن را مرتکب نشده برای جلوگیری از تحت توافقنامه صلح. “این یک خطر” گفت: کابلوف. “اگر آمریکا واقعا می خواهد برای آوردن صلح به یک نتیجه گیری منطقی — آتش بس و اینتر و افغانستان گفت و گو — آنها نباید عمل می کنند در این راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>