روسیه قرنطينه هزاران نفر از نیروهای نظامی پس از فراخوانی کردن در میدان سرخ رژه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روسیه وزارت دفاع گفت: با دستور داد هزاران نفر از نیروهای خود را به دو هفته قرنطینه پس از گسترده میدان سرخ رژه نظامی در مسکو بودند تمرین بود برای به نام کردن چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

تا 15000 نیروهای با توجه به رژه نظامی در کنار سخت افزار در مارس 9 به مناسبت سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم پیروزی یک رویداد کرملین امیدوار بود نمایشگاه نظامی روسیه و دیپلماتیک نفوذ.

اما حزن انگیز ولادیمیر پوتین رئیس جمهور مجبور شد به عقب راندن بزرگداشت هفته گذشته به یک بعد مشخص نیست تاریخ.

پوتین گفت: پیروزی حوادث روز از جمله رژه او شخصا نظارت از مطرح ایستادن در هر سال شد و “مقدس” به روس ها اما که شیوع کروناویروس در روسیه به معنای این رویداد بیش از حد خطرناک را نگه دارید.

فیلم های تلویزیون از تمرینات نشان داد که هزاران نفر از نیروهای راهپیمایی در قدم اهسته کنار یک دیگر در یک زمین تمرین در خارج از مسکو در اوایل این ماه. هیچ شواهدی وجود دارد, اجتماعی فاصله و هیچ یک از آنها نشان داده شد با پوشیدن ماسک.

تمام سربازان که در زمان تمرینات در مسکو خواهد بود برای بازگشت به دائمی پادگان در سراسر کشور که در آن آنها خواهد بود جدا برای دو هفته دفاع وزارت Zvezda TV channel روز دوشنبه گفت:.

وزارت نگفت اگر قرنطینه شد چیزی بیش از یک احتیاط و اینکه آیا هر یک از سربازان خود را به حال بد افتاده و یا قرار داده شده است در زیر مشاهده اما که تمام وسایل نقلیه نظامی و قطار و هواپیما استفاده می شود به rebase آنها خواهد بود ضد عفونی.

سربازان صادر شده بود شخصی تجهیزات حفاظتی به rebased آن گفت.

رسانه های روسی گزارش ها نشان می دهد این ویروس در واقع گسترش در میان کسانی که در زمان بخشی در تمرینات.

سر از سنت پترزبورگ را Nakhimov تحصیل در مدرسه نظام بود که تمرین برای رژه گفت: Fontanka خروجی رسانه ها در آوریل 16 که او در بیمارستان با تب بوده و تست شده برای coronavirus اگر نتایج او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده است.

تایید عفونت در روسیه افزایش یافته است به سرعت در این ماه با وجود مقامات تحمیل مستند محدودیت در مسکو و در جاهای دیگر.

روسیه به روزنامه کومرسانت در هفته گذشته گزارش داد که همانطور که از پایان ماه مارس سه نفر در ارتش بود coronavirus و حداقل 133 مردم قرار داده شده است در زیر مشاهده است.

بعد از آن روز, وزارت دفاع گفت: coronavirus وضعیت پایدار بود و به طور کامل قابل کنترل ریا خبر داد. روز پنج شنبه وزارت گفت: 14 نظامی و یک غیر نظامی تشخیص داده شده بود با کروناویروس در دانشکده افسری در سیبری منطقه تیومن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>