روسیه حرکت به سمت کشور مستند به عنوان coronavirus گسترش

روسیه نقل مکان کرد و به سمت یک مستند در سراسر جهان بزرگترین کشور منطقه در روز دوشنبه را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش coronavirus پس شهردار مسکو سرگئی سوبیانین را برای ساکنان به ماندن در خانه های خود.

سران روسیه مناطق باید اتخاذ محدودیت های مشابه به عنوان کسانی که اعلام کرد در پایتخت و مناطق اطراف آن نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی جلسه با معاون premiers.

مسکو 12.7 میلیون نفر از مردم دستور به ماندن در خانه شروع دوشنبه با محدود استثنا برای شرایط اضطراری در دقیقترین اقدامات هنوز اعمال شده در روسیه مهم شهرستان است. تایید عفونت در مسکو شروع به پریدن کرد یک شبه به 1,014 در روز یکشنبه و دو سوم از کل کشور.

سوبیانین هشدار داد در یک سایت بیانیه ای که گسترش این ویروس در اروپا بزرگترین شهر پایتخت “وارد مرحله جدیدی شده است.” او گفت که مقامات را به زودی معرفی می گذرد به اجازه حرکات خارج از خانه در روزهای آینده با یک “سیستم هوشمند” از نظارت از راه دور برای اطمینان از انطباق.

دیگر برای اورژانس دلایل پزشکی و یا کار تعهدات ساکنان اجازه خواهد داشت به پیاده روی در خارج از خانه خود تنها به بازدید خود را از نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی را از سطل زباله و یا به حیوان خانگی حیوانات در عرض 100 متر از ساختمان های خود را. در حالی که در خارج مردم را ملزم به حفظ فاصله حداقل 1.5 متر از دیگران است.

قفل پایین می آید پس از سوبیانین دستور هفته گذشته غیر ضروری کسب و کار برای نزدیک به سرعت گسترش این بیماری است. او شده است در میان روسیه بیشتر آوازی طرفداران دشوار محدودیت برای مقابله با کروناویروس در یک بحران است که تضعیف کرملین توانایی دریافت پیام خود را به وضوح.

“جنبش در شهر دو-سوم کاهش یافته و این بسیار خوب” سوبیانین در بیانیه ای گفت:. “اما واضح است که به دور از هر کس شنیده است پیام ما.”

سازمان بهداشت جهانی نماینده در روسیه شکایت در آخر هفته که Muscovites شد ايميل مقامات مشاوره به خانه ماندن و نگه داشتن “اجتماعی فاصله.” سرمایه بسته بندی شده بود را با مردم در خیابان در روزهای گرم بهار آب و هوا در روز شنبه و مناطق دیگر شاهد هجوم ناگهانی از ساکنان مسکو بهره گیری از یک هفته پرداخت می شود زمان مقرر توسط پوتین.

نیکولای Malyshev پیشرو بیماری های عفونی پزشک متخصص در وزارت بهداشت هشدار داد دولت در هفته گذشته است که روسیه آماده خود را برای یک “مواد منفجره توسعه مانند یک واکنش هسته ای” با کروناویروس بیماری همه گیر. در آینده نزدیک “تعداد زیادی از مردم بیمار سقوط خواهد کرد و نیاز به درمان پزشکی” او گفت:.

سوبیانین گفت: مردم هنوز هم قادر خواهد بود به ترک یا وارد مسکو اما این قوانین جدید با هدف محدود کردن “در حال حرکت در اطراف شهرستان بدون هیچ دلیلی.”

غیر-کار در هفته

پوتین اعلام کرد در مارس 25, ملی, آدرس که این هفته خواهد بود غیر کار یکی است. اما او نمی ارتکاب به هر گونه اقدامات شدید محدود کردن جنبش به جای امیدوار کننده منافع به شرکت ها و افراد از طریق بحران است. پس از نشانه هایی که بسیاری از روس ها تا به حال تفسیر اندازه گیری به عنوان یک فرصت به تعطیلات سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت: روز جمعه که رئیس جمهور بود واقعا منظور به کار از خانه.

پوتین top بهداشت عمومی رسمی آنا Popova, به تازگی به عنوان آخرین جمعه نگذاشته قفل کردن سرمایه در حالی که سوبیانین تحت فشار قرار دادند یک خط سخت تر از روز بعد از هشدار رئیس جمهور این است که تعداد موارد گزارش شده از coronavirus انجام نگرفته مشکل است.

در حالی که مجموع آن تعداد از اعلام موارد است که هنوز هم کم در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر روسیه اتخاذ شده است به تدریج اقدامات سختگیرانه تر علیه coronavirus در هفته گذشته. دولت متوقف تمامی پروازهای بین المللی به عنوان جمعه و Mishustin به نام در مناطق نزدیک ترین کسب و کار در حالی که توقف کوتاه از سفارش آنها را به انجام این کار. دولت در بسته شده از همه مرزهای زمینی موثر دوشنبه.

روسیه نیز بسیج ارتش برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر و وزارت دفاع اعلام کرد قصد دارد برای ساخت 16 بیمارستان برای درمان coronavirus بیماران در سراسر کشور تا اواسط ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر