روسیه در تلاش است به ضرب و شتم غرب به یک Covid-19 واکسن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مقام گفت که کشورش می تواند رول یک واکسن علیه Covid-19 به عنوان به زودی به عنوان ماه سپتامبر در حالی که انکار اتهامات که هکرها کار برای این کشور و آژانس اطلاعاتی و تلاش برای سرقت اطلاعات حساس از رقیب محققان در انگلیس در ایالات متحده و کانادا است.

“روسیه ممکن است یکی از اولین تولید واکسن در برابر پس زمینه از میلیاردها دلار است که در حال سرمایه گذاری در ایالات متحده و تمام شرکت های دارویی کار بر روی آن” گفت: Kirill Dmitriev رییس اجرایی دولت مورد حمایت روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق (RDIF) است که تامین مالی یکی از این کشور در تلاش برای ابداع یک واکسن. “این یک کمی از یک داستان تکان دهنده.”

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور ساخته شده است که پیدا کردن یک واکسن یک اولویت است. روسیه به ثبت بیش از 750,000 Covid-19 موارد آن را چهارمین بیشتر متاثر کشور در جهان است. روسیه در مسابقه برای اولین بار به پیدا کردن یک واکسن علیه Covid-19 آن در نظر گرفتن یک رویکرد است که می تواند دوری در کشورهای دیگر این ادعا این را می دانم که فقط در سه ماه از آزمایشات که آیا آن نامزد پیشرو کار می کند. اگر روسیه اعلام موفقیت در شکار برای یک واکسن قبل از دیگر نامزدها می تواند به ایجاد یک جهان از دوئل واکسن و ژئوپولیتیک جنگ بیش از که می شود منابع. Dmitriev نظرات پس از انگلستان ، آمریکا و کانادا گفت: هکرها با همکاری گروه APT29 بخشی از روسیه اطلاعات نظامی استفاده کرده اند نرم افزارهای مخرب به تلاش برای به دست گرفتن واکسن پژوهش است. Dmitriev گفت: روسیه تا به حال هیچ نیاز به سرقت اطلاعات از رقیب واکسن توسعه دهندگان به دلیل آن در حال حاضر یک قرارداد امضا شده با AstraZeneca Plc به ساخت دانشگاه آکسفورد Covid-19 واکسن در R-Pharm, یکی از بزرگترین شرکت های دارویی در روسیه است. او گفت: AstraZeneca است انتقال کل فرآیند و تمام مواد تشکیل دهنده برای تولید واکسن در روسیه است.

“همه چیز که مورد نیاز است برای تولید و انگلیسی واکسن در حال حاضر منتقل شده به R-Pharm,” او گفت:. “AstraZeneca در حال حاضر به امضا تعهدات به انتقال تمام تولید از واکسن به R-Pharm.’

AstraZeneca نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. مشخص نیست که آیا AstraZeneca خواهد انتقال تمام تکنولوژی مورد نیاز برای روسیه برای تولید واکسن و یا اگر توافق شامل انگلیسی, داروسازی غول ارسال واکسن بذر سهام به تولید کنندگان مورد نیاز برای شروع تولید.برخی از کارشناسان غربی باقی می ماند شک و تردید است که روسیه به تخصص برای تولید خود واکسن سپتامبر.

“ما نمی فکر می کنم که واقع بینانه گفت:” پیتر شاپیرو دارویی تحلیلگر در شرکت تحقیقات GlobalData, هشدار می داد که روسیه مانند کشورهای دیگر می تواند تایید واکسن به دلایل سیاسی. “این موانع نظارتی در روسیه پایین هستند.”

و نه آن است که احتمال دارد که مانند یک واکسن اگر در واقع, تایید, در, روسیه, را در پیدا کردن حمایت در غرب Shaprio گفت.

“ما نمی بینیم سابقه نوآورانه واکسن در حال توسعه در روسیه که نفع خود تصویب” در بازارهای عمده مانند آمریکا و ژاپن و اروپای غربی, او گفت:. “روسیه است و نه یک تولید کننده عمده صادرات داروهای با کیفیت و یا بیولوژیک.”

جهانی نبرد

ایالات متحده و اروپای غربی و چین باید تمام تنظیم برنامه های تحقیقاتی و عرضه زنجیره ای برای Covid-19 واکسن تولید می باشد. در حالی که مذاکرات با AstraZeneca پیشنهاد روسیه فرصتی برای دوز آکسفورد واکسن اگر آن را ثابت می کند, موفق, نبرد جهانی برای تضمین منابع می تواند ترک روسیه در تلاش برای دسترسی به دیگر برنامه به طور بالقوه موفق واکسن افزایش فشار برای پیشبرد برنامه خود را دارد.

Dmitriev گفت: او خیلی با اعتماد به نفس در روسیه منجر کانديد واکسن که او را گرفته آن را خود او با تمام خانواده واکسن از جمله پدر و مادر خود را که در دهه هفتاد خود هستند. واکسن تامین شده توسط RDIF و توسعه یافته توسط دولت مورد حمایت Gamaleya موسسه در مسکو به اتمام رسانده است مرحله 1 آزمایشی در 50 نفر که همه آنها را اعضای ارتش روسیه. موسسه نیست نتایج منتشر شده.

این واکسن یکی از 26 تجربی عکس های در حال توسعه در روسیه, معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت: در ژوئیه 15. Gamaleya نامزد یک وکتور ویروسی واکسن بر روی انسان بودند — یک سرماخوردگی ویروس — ذوب شده با سنبله پروتئین سارس CoV-2 به تحریک پاسخ ایمنی. آن است که شبیه به یک واکسن چین CanSino بیولوژیک در نظر دارد به حرکت به محاکمه در کانادا یکی از کشورهای هدف توسط هکرها. نتایج اولیه از CanSino آزمایشی نشان داد این واکسن در حال کاهش اثر در برخی از افراد که از قبل موجود ایمنی به بودند.

Dmitriev گفت: محققان در روسیه در حال آزمایش دو نوع مختلف از آدنو بردار به منظور کاهش احتمال از قبل موجود ایمنی کاهش واکسن اثربخشی. که واکسن را شروع فاز 3 محاکمات در هزاران نفر از مردم در اوت. 3 در روسیه و همچنین در عربستان سعودی و امارات متحده عربی Dmitriev گفت. روسیه می تواند 30 میلیون دوز در داخل کشور در سال 2020 و 170 میلیون در خارج از کشور با پنج کشور ابراز علاقه در تولید واکسن و دیگران مایل به تولید آن, او گفت:.

علاوه بر تولید واکسن برای AstraZeneca R-Pharm را در خود این کشور واکسن در تولید آن سایت ها در روسیه است. Alium دارویی برگزاری مستقر در مسکو و متعلق به میلیاردر ولادیمیر Evtushenkov را Sistema PJFSC همچنین توافق برای ساخت دوز روسیه را پیشرو واکسن نامزد Dmitriev گفت.

حرکت غیر عادی

روسیه را به روش سریع برای توسعه واکسن متفاوت از اروپای غربی و ایالات متحده آمریکا که در آن محققان به طور معمول اجرای فاز 3 محاکمات به صورت ماه به نشان ایمنی و اثربخشی. در یکی دیگر از غیر معمول حرکت Dmitriev گفت: این واکسن داده شده است به “قابل توجه” تعداد داوطلبان هر دو به عنوان بخشی از و خارج از رسمی آزمایشی. مدیر Gamaleya موسسه گفت که او و برخی از کارکنان خود سعی واکسن در خود را قبل از رسمی محاکمه آغاز ریا نووستی گزارش شده است. تحلیلگران سوال روسیه با عجله نامتعارف رویکرد است.

“وضعیت فعلی با واکسن به نظر می رسد مانند یک مسابقه و کافی کلینیک تست نشده انجام شده است” گفت: سرگئی Shulyak ارشد اجرایی در مسکو بر اساس مشاوره شرکت DSM ،

روسیه اما دارای سابقه توسعه واکسن با استفاده از adenoviruses. آن را ابداع واکسن ابولا با استفاده از تکنولوژی مشابه است که با مجوز در روسیه برای استفاده و به پیش می رود و deployes به زودی در کنگو. و روسیه شده است به طور فزاینده ای فعال در ترویج آن واکسن-ساخت تخصص در آفریقا است. دولت روسیه هم با ایران شرکت RUSAL باز روسی-گینه مرکز تحقیقات اپیدمیولوژی و پیشگیری از بیماری های عفونی در سال 2014 در گینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>