مسکن روستایی اهداف برآورده نشده با توجه به Covid محدودیت: مقامات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی نو: به عنوان بسیاری از 348,000 خانه های ساخته شده در زیر مرکز گل سرسبد مسکن روستایی در طرح در سه ماهه اول سال مالی برابر سالانه هدف برای 6.15 میلیون واحد مقامات آگاه از این موضوع گفت: نشان می دهد تاثیر گسترده Covid-19 مستند اعمال شده در اواخر ماه مارس و عدم آمادگی متحده است.

این Pradhan Mantri Awas Yojna (روستایی) و یا PMAY کلید به تلاش های دولت برای تامین مسکن برای همه است. آن را از جمله طرح های است که انتظار می رود به ارائه اشتغال برای میلیون ها نفر از کارگران که در بازگشت به خانه های خود در مناطق روستایی پس از از دست دادن شغل خود به دلیل مستند.

مقامات گفت: طرح مسکن زده شد زمانی که همه گیر فعالیت های اقتصادی متوقف و فقط یک پنجم از فصلنامه هدف از 1.5 میلیون خانه برای تابستان می تواند تکمیل شود.

West Bengal به تنهایی گزارش تکمیل 1.10 (لاخ?/110,000) خانه و یا در حدود یک سوم از کل خانه های ساخته شده از ماه آوریل تا ژوئن و پس از بیهار (62,393) و راجستان (32,381). Madhya Pradesh و Jharkhand ساخته شده از 4000 واحد; ماهاراشترا 28,000 و Odisha 28,405.

سالانه اهداف برای این کشورها بسیار بالاتر است. West Bengal به ساخت 923,000 واحد و بیهار 800,000.

مقامات گفت: کار ساخت و ساز است که به احتمال زیاد برای دریافت کندتر به دلیل ادامه فصل باران های موسمی. آنها امیدوار هستند از یک سرعت سریع تر و بعد که سالانه هدف را می توان ملاقات کرد.

این مقامات با اشاره به این که کار بسیار کمی می تواند انجام شود در ماه آوریل با توجه به سخت مستند است که پس از کاسته شده است. آنها اضافه شده نیز وجود دارد بسیاری از سردرگمی در دولت و یا در سطح منطقه مورد شروع کار و تنظیم اهداف در طول بیماری همه گیر. به گفته مقامات این منجر به یک ولرم آغاز یکی از کلیدی رفاه برنامه های این سال مالی است.

PMAY یک هدف مبتنی بر مسکن برنامه برای فقیر و یک جزء کلیدی از هدف دولت به تعداد زیادی از فرد ذینفع. دولت در ایجاد تمرکز بیشتر فرد ذینفع از طریق های مختلف طرح های رفاه.

PMAY یک نسخه بهبود یافته از کنگره-عصر ایندیرا Awas Yojna. به عنوان بسیاری از 17.2 میلیون خانه ساخته شده در زیر آن را پس از سال 2014 زمانی که نخست وزیر نارندرا مودی برای اولین بار به قدرت رسید.

این طرح همچنین کمک می کند تا ایجاد شغل تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) به مدت 90 روز تحت آن مجاز است برای ساخت خانه ها.

مرکز متمرکز شده PMAY برای تقویت MGNREGS که بر اساس آن 100 روز مطمئن اشتغال سالانه ارائه شده است برای حداقل یک عضو از هر خانواده فقیر روستایی به عنوان ساخت و ساز از خانه های روستایی نیاز به 3-4 کارگران است. شده اند وجود دارد محدودیت در مقیاس بزرگ می کند که شامل صدها نفر از کارگران به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

این مرکز قصد دارد به استفاده از مهارت های مهاجران مجبور به بازگشت به خانه های خود را در درجه اول ساخت خانه های تحت PMAY و جاده ها.

PMAY شده میان دولت محبوب ترین طرح های رفاه است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این به کمک نخست وزیر مودی برای بازگشت به قدرت در سال 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>