Rumblings در کارناتاکا BJP پس از کابینه گسترش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حتی به عنوان پیروان وزیر B S Yediyurappa آماده شدن برای جشن تولد او در فوریه 27 , مشکل به نظر می رسد دم در کارناتاکا واحد Bharatiya Janata Party.

دوشنبه شب بیش از 20 “اصلی” BJP MLAs ملاقات در محل اقامت رئیس سابق وزیر Jagadish Shettar که وزیر بزرگ و متوسط در مقیاس صنعتی در Yediyurappa کابینه. قانونگذاران گفته می شود ناراضی در اخیر کابینه گسترش است که در آن تنها turncoat MLAs که عضو حزب پس از ترک کنگره و Janata Dal (سکولار) ساخته شد وزرای چندین MLAs است که نمی خواهم نام برد و گفت:.

قانونگذاران در درجه اول از شمال کارناتاکا در حال اند و به گرد هم می آیند به تقاضای تغییر در رهبری گفت: MLAs نقل قول شده در بالا

Shettar که ملاقات Yediyurappa گفت: روزنامه نگاران: “من یک وزیر و چند کنونی و سابق قانونگذاران نگه داشتن من در جلسه. آنها آمده بودند به بحث در مورد برخی از چیزهایی که در مورد توسعه فعالیت های خود در حوزه و سپس آنها به سمت چپ. بیش از حد نباید خوانده شود به این. می توانید از من بپرسید آنها را به دیدار با من؟”

این واقعیت است که چند حزب سنگین وزن ها مانند Murugesh Nirani, Umesh Katti C Yogeshwar P و دیگران بودند که وزرا جزوات تصمیم به ملاقات در یک گروه با Shettar است که دیده می شود به عنوان تلاش برای ارسال یک پیام به طرف بالا فرمان بیش از sidelining از وفادار MLAs و ترجیح داده به turncoats. CM نیست پاسخ به سوالات در مورد این موضوع.

یک unsigned نامه گفته و نوشته شده توسط خود نزدیک پیروان در کانادا بود و در حال گردش در رسانه های اجتماعی خواسته سانتی متر است. در این نامه نویسنده(ع) effusively ستایش Yeddiyurappa نقش در آوردن حزب بازگشت به قدرت در کارناتاکا اما او را متهم بودن “ضعیف و ناتوان و غیر فعال'”با توجه به سن و مرتبط با مسائل بهداشتی و در نتیجه درخواست او را به حرکت به کنار.

درخواست Yediyurappa, 76 به بازنشستگی از سیاست های انتخاباتی و تبدیل شدن به یک “Margadarshak” (راهنمای) نامه ای نیز می گوید: تجربه خود را می تواند بهتر مورد استفاده به عنوان یک فرماندار. این ناشناس نویسنده نامه می گوید که سانتی متر را در خانواده به خصوص پسر جوان خود را B Y Vijayendra شد و دخالت در اداره آن می گوید: سانتی متر است که می خواهد باقی می ماند بلندترین رهبر Veerashiva –Lingayat جامعه است که اجازه می دهد هر کس دیگری به رشد است. اتفاقا Shettar دیده می شود به عنوان یک Lingayat رهبر و این یکی از دلایل او ساخته سانتی متر که Yediyurappa شورش و چپ بی جی پی در سال 2012.

BJP سخنگوی رفتن Madhusudhan ساخته شده و نور از هر گونه تهدید برای ثبات دولت است. “Shettar در حال حاضر روشن است که برخی از قانونگذاران ملاقات او را برای حوزه کار می کنند. بیش از حد به عنوان خوانده شده به این نشست است. Shettar یک حزب وفادار.”

در مورد خواسته ناشناس نامه Madhusudhan گفت: “من از دیده می شود نیست این حرف. این شاید یکی جعلی را با هم توسط مخالفان حزب…”

کنگره سخنگوی Brijesh Kalappa توییتی گفت: “22 BJP MLA را در حال ملاقات بسیار در اواخر شب در سابق سانتی متر و در حال حاضر کارناتاکا وزیر Jagadish Shettar محل اقامت. @BSYBJP در طول تاریخ همیشه لذت می برد کوتاه tenures.”

یک Yediyurappa محرم است که نمی خواهم نام برد و گفت: “ما رهبر شماره یک به شماره ده در کارناتاکا BJP. کسانی که خواستار او گام پایین آنها نمی دانند چه اتفاقی افتاده است به حزب زمانی که او شروع به KJP. BJP کاهش یافت و به 44 کرسی…” KJP کوتاه برای کارناتاکا Janata Paksha که Yediyurappa تشکیل شده در سال 2012 و ادغام با BJP دو سال بعد.

تحلیلگر سیاسی Prof Harish Ramaswamy گفت: حتی اگر حزب فرمان بالا ممکن است در نهایت می خواهید به جای Yediyurappa با توجه به سن آنها هیچ معتبر تعویض. “او است مانند ضرب المثلی گرم روغن. آنها نه می تواند فرو برد و نه تف. پس از او باقی می ماند وجود دارد بزرگترین رای گیرنده به عنوان دیده می شود در این نظر سنجی.”

رد گزارش ها از تنش دم در کارناتاکا واحد حزب; ارشد بی جی پی بارگیری در دهلی نو گفت: “کارناتاکا دارای یک دولت با ثبات تحت پایدار رهبر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>