قانون اساسی از ویژگی های اساسی: CJI Bobde

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حکومت قانون است که احتمالا “اساسی ترین ویژگی های” مدرن قانون اساسی و موفقیت آن بستگی دارد که چگونه judiciaries در سراسر جهان در پاسخ به چالش های نوظهور القضات S A Bobde گفت: در روز شنبه.

این CJI در حالی که صحبت کردن در بین المللی قضات کنفرانس در مورد ‘قوه قضائیه و جهان در حال تغییر” در دیوان عالی کشور نیز تاکید کرد که شهروندان برای انجام وظایف قانونی خود. “شاید اساسی ترین ویژگی از مدرن ترین قانون اساسی است ایده حاکمیت قانون” او گفت: “بدون شک موفقیت این قانون در کشور ما بستگی دارد که چگونه judiciaries پاسخ به چنین چالش ها و چگونه آنها پدیدار شود.”

با اشاره به مفاد قانون اساسی و عدالت Bobde گفت که اغلب ضمنی در قانون است که “حقوق قانونی باید همبستگينماها از وظایف قانونی.” “یکی از ویژگی های اغلب نادیده گرفته شده است که یک فصل در وظایف اساسی تحمیل بر هر شهروند وظایف به رعایت قانون اساسی کل از آن و احترام به آن آرمان و نهاد است.”

این CJI گفت: بیش از 50 کشور باید مقررات خاص در وظایف اساسی در خود قانون اساسی. به نقل از مهاتما گاندی, CJI گفت: ورزش از حقوق بستگی به حس یک وظیفه و “حقوق واقعی ناشی از اجرای وظیفه”.

CJI Bobde شده است که بسیار در مورد مسائل مربوط به محیط زیست و بحران آب و همچنین استقبال نارندرا نخست وزیر در این مراسم با توزیع او یک گیاه گلدانی.

در طول این جلسه از یک مورد بیش از قطع درختان در غرب بنگال CJI Bobde در فوریه 18 گفت: پوشش سبز باید حفظ شود و مردم باید مایل به کاوش جایگزین زمانی که می آید به مسائل مربوط به نگرانی های زیست محیطی.

این CJI گفت: “زمانی که شما قطع یک میراث درخت تصور کنید که مقدار اکسیژن درخت تولید شده از این همه سال. مقایسه آن را به چه مقدار شما را مجبور به پرداخت معادل مقدار اکسیژن درخت تولید می شود اگر شما مجبور به خرید آن از جای دیگری است.”

نیز CJI است فعال در جلسه دیگری مورد دادخواست به دنبال اجرای یک 2012 سیاست های دولت الزامی خودروهای حمل و نقل عمومی و دولت ناوگان برای جابجایی برای وسایل نقلیه الکتریکی (EVs).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>