راگبی استرالیا, بازیکنان موافق کاهش پرداخت های طولانی پس از مذاکرات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا برترین بازیکن راگبی را تقاضا بیشتر می گویند در آینده این ورزش پس از رسیدن به توافق دوشنبه در کاهش دستمزد طراحی اجازه می دهد تا بازی به آب و مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از بازیکنان گزارش خواهد داد تا آنجا که 60 درصد از درآمد خود را در کوتاه مدت به عنوان راگبی استرالیا چهره قطعیت با مسابقات مهم تعطیل شاید برای بقیه سال.

اتحادیه راگبی بازیکنان’ Association اعلام کرد توافق با راگبی استرالیا اما تاکید کرد این بود که به شدت مشروط بر بازیکنان داده می شود تاثیر بیشتری در ورزش که در حال حاضر تحت فشار مالی قبل از شیوع ویروس.

“استرالیا بازیکنان حرفه ای بازی خواهد کرد و نقش محوری را در کوتاه مدت حفظ و نگهداری از این بازی با پذیرش یک کاهش قابل توجه در پرداخت به منظور تغییر و تحول لازم برای شروع” روپا در بیانیه ای گفت.

“روپا اعضای درک خود را در بازی آینده نزدیک و مسئولیت است که با آن می رود. بازیکنان رای داده اند به عنوان یک بلوک در حمایت از روپا را توصیه.” روپا با تاکید بر اهمیت تحول به عنوان راگبی جنگ کاهش در زندگی و مخاطبان تلویزیون در استرالیا رقابتی پخش در بازار است. راگبی استرالیا در حال حاضر در تلاش برای حمله جدید صدا و سیمای حقوق ایران است که مرکزی به زنده ماندن مالی از ورزش است.

مدیر اجرایی Raelene قلعه تحت فشار است برای حفظ موقعیت خود به عنوان راگبی چهره چالش های متعدد از جمله آسیب دیده ارتباط با بازیکنان بالا است.

“این فرایند فعال است درک بیشتری از نیاز به ریشه و شاخه اصلاحات از بازی” the روپا گفت, نشان می دهد بازیکنان تمایل به نقش مؤثری در هر گونه بحث در راگبی آینده در استرالیا.

“بازیکنان را با دیگران تمرکز بر نقش در تعامل و حمایت همه سطوح راگبی از مردمی جوامع از طریق به سطح حرفه ای است.” بازیکنان راگبی حرفه ای در سراسر جهان شده اند مجبور به قبول قابل توجهی کاهش دستمزد برای کمک به ورزش زنده ماندن عظیم ضربه تحویل داده شیوع کروناویروس. نیمکره جنوبی فوق العاده راگبی مسابقات شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق و راگبی قهرمانی مسابقات تست بعد از این سال که شامل استرالیا و نیوزلند و آفریقای جنوبی و آرژانتین بعید به جلو بروید.

جهانی راگبی رئیس لایحه Beaumont در هفته گذشته ابراز تردید است که هر حرفه ای راگبی مسابقات خواهد بود قادر به از سرگیری در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>