هیاهو در خانه پس از عضو کنگره می گوید هاریانا دولت ‘از توسط و برای RSS’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Chandigarh | انتشار: 3 مارس سال 2020 7:31:41 am

haryana bjp-jjp government, manohar lal khattar bjp haryana chief minister, haryana news, latest news, indian express هاریانا سانتی متر منهر لعل خطار ارائه بودجه به عنوان معاون خود Dushyant Chautala و خانه وزیر آنیل Vij خود را چک کنید, قرص در Chandigarh (فایل/اکسپرس عکس: Jasbir Malhi)

هاریانا Vidhan Sabha دوشنبه شاهد داد و بیداد بعد از ارشد کنگره رهبر Raghuvir سینگ Kadian ادعا شده که این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) که کشیدن رشته ها از منهر لعل خطار-led داد دولت در دولت است.

Kadian شد و شرکت در بحث کلی در بودجه برآورد شده برای سال 2020-21 که ارائه شده توسط وزیر منهر لعل خطار که همچنین دارای بخش امور مالی در مجمع در روز جمعه.

او با حمله به دولت در نصب بدهی در هاریانا و اشاره کرد که از آن افزایش یافته بود به تومان 1.98 لاخ کرور از نزدیک به 71,000 تومان کرور روپیه پنج سال پیش. او گفت: درآمد و کسری مالی در حال افزایش بود.

خطار توضیح داد که بار بدهی افزایش یافته بود که در گذشته رژیم های بیش از حد. او گفت که دولت او جذب می شود بدهی بدهی برق به ارزش 27,000 تومان کرور روپیه درست مثل دولت تا به حال جذب بار بدهی هاریانا برق مدیره تقریبا دو دهه به عقب.

Kadian ساخته شده و سپس سخن گفتن در بی جی پی به رهبری دولت ائتلافی در دولت وی از سوی مامورین که این آر اس اس بود که کشیدن رشته ها.

“این است که یک دولت از آر اس اس توسط آر اس اس و آر اس اس در محل حکومت مردم توسط مردم و برای مردم” گفت: Kadian.

بی جی پی بلافاصله راه اندازی یک ضد حمله با وزیر امور پارلمانی Kanwar رفیق Gujjar گفتن مخالفت قانونگذاران بود که آر اس اس است که می آموزد که چگونه به درمان همه برابر است. او همچنین با اشاره به BJP را شعار “هاریانا یکی است و Haryanvis یکی هستند”. به عنوان رفیق نگه داشته صحبت کردن صدای خود را از دست داده بود در دین به عنوان اعضای مخالف بودند زیاده روی در یک دوئل کلامی با BJP نیمکت.

محمد Ilyas کنگره گفته است که بی جی پی و آر اس اس بودند “ابزاری در تقسیم کشور” در حالی که Gujjar پاسخ داد که آن را “حزب خود (کنگره) که تقسیم کشور”.

سخنران Gian Chand Gupta مجبور به دخالت در زمانی که وزیر حمل و نقل Mool Chand شارما و کنگره آفتاب Ahmed مشغول شد در بحث.

دو طرف دوباره زیاده روی در یک دوئل کلامی و کسی از مخالفت اعضای یک اشاره از دهلی شاهین باغ منطقه باعث گرم مبادلات بین دو طرف است.

“کشور در حال حرکت به سمت کنترل دیکتاتوری و مرد مشترک است احساس وحشت زده در این فضای” Kadian گفت: بدون توضیح به عنوان سخنران قطع او درخواست کنگره MLA استناد به محدود کردن خود را به صحبت در بودجه است.

قبلا Kadian گفت: دولت, دولت استقراض بیشتر به خدمات بدهی های قدیمی. “حتی اگر دولت استدلال پذیرفته است برای یک لحظه است که پس از جذب بدهی مسئولیت بیش از 27,000 تومان کرور روپیه از برق هنوز تومان 1 لاخ کرور بدهی بزرگ است بیش از پنج سال از حکومت خود را. آنچه ما می خواهیم این است که جایی که پول رفته به دلیل جدید عمده پروژه جدید خط راه آهن یا مترو خط جدید دانشگاه و یا بیمارستان و یا هر رشته ای کار توسعه انجام شده است در طول پنج سال گذشته,” او گفت:.

خواستار خروج از از موارد تسلیم در طول صیفی جات رزرو اضطراب از سال 2016 Kadian گفت که دولت باید به اختصاص 50 درصد از بودجه برای تقویت برادری ،

در نظر گرفتن بخشی در بودجه بحث کنگره قانونگذار از روتک B B Batra اتهام کلاهبرداری در تخصیص زمین برای چند سطح پارکینگ در مجمع مربوط به حوزه های. به عنوان رئیس سابق وزیر Bhupinder Singh Hooda است که رهبر مخالفان دولت در مجلس خواستار آن شدند که وزیر باید سفارش پروب را به آن توافق کردند که به خطار این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

JJP MLA Ram کومار Gautam شده است که انتقاد از خود را رهبر حزب Dushyant Chautala گفت که دولت باید خود را برای مبارزه با زمین اهدایی به Brahmins و دیگر اعضای جامعه در روستاها. “Dushyant اعلام کرده است که چنین دستور صادر شده در طول دولت های قبلی است. در صورتی که این موضوع حتی پس از آن شما (دولت فعلی) تصحیح آن باید گفت: Gautam. معاون وزیر Dushyant همچنین دارای panchayat نمونه کارها.

این JJP MLA نیز به دنبال 10 درصد رزرو برای پنج جوامع از جمله قوم جدا از دیگر 10 درصد رزرو برای فقیر از طبقات فوقانی. گوتام گفت: برون سپاری سیستم برای استخدام کارمندان باید برچیده شود و با اثر فوری در حالی که به دنبال دائمی قرار ملاقات از کارکنان. این JJP قانونگذار نامیده بودجه به عنوان “عالی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>