آر اس اس کار جناح حاکم حرکت برای اصلاح قوانین کار در میان Covid-19 شیوع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Bharatiya Mazdoor Sangh (BMS) کار بال از Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) این کشور را حرکت توسط Bharatiya Janata Party-حکومت, Madhya Pradesh (MP) و Uttar Pradesh (UP), دولت به اصلاح خود قوانین کار ادعا که با عجله ساخته شده تصمیم گیری خواهد نوار کارگران از امنیت شغلی در میان بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع در سراسر کشور است.

در یک پیشنهاد برای خواستگاری سرمایه گذاران خود را به کشورهای مربوطه و یک پیشنهاد از جان گذشته برای ظهور به عنوان یک جایگزین برای تولید hub به چین در میان Covid-19 بحران هر دو مگاپیکسل و بالاتر اعلام کرد یک قایق از تغییر در قوانین کار این هفته است.

در حالی که نماینده اجازه داده است دیگر ساعات کار و 1000-روز قانون کار تعطیلات برای سرمایه گذاران جدید بالا نیز آورده در اوتار پرادش معافیت موقت از برخی قوانین کار فرمان 2020, معافیت شرکت ها از مطابق با چند کار هنجارهای برای سه سال آینده.

این BMS که ادعا می کند از وابستگی بیش از 6000 اتحادیه های کارگری گفت: این امر اصرار مرکز به غلبه بر دولت به رول خود را ‘کار-غیر دوستانه’ تصمیم گیری.

“این بدترین زمان برای ایجاد اصلاحات مربوط به قوانین کار. این تغییرات را به کارگران بیشتر در معرض از دست دادن شغل به خصوص در زمانی که کشور باید پیوستن دست به بازسازی زندگی خود و اقتصاد آمار Covid-19 pandemic” گفت: CK Saji Narayana, رئيس جمهور, BMS.

او گفت: قلب wrenching گزارش از رشته کارگران مهاجر در سراسر متحده که مجبور شده اند به خواب در خطوط راه آهن و راه رفتن را برای صدها کیلومتر به مکان های مادری خود با توجه به در سراسر کشور مستند محدودیت های در حال رشد و شواهد از “کارگران تحت درمان به شدت توسط هر دو کارفرمایان و دولت”.

این BMS رئیس خواستار جهانی قانون ایمنی برای کارگران است. “وجود دارد یک نیاز به تقویت ایمنی مقررات و بیشتر از آن پس از ویساکاپاتنام کارخانه گاز تراژدی در روز پنج شنبه. مثلا MP اصلاح قانون انجام دور با نیاز به حتی نصب کپسول آتش نشانی اگر یک واحد صنعتی استخدام کمتر از 50 نفر,” او گفت:.

قبلا HT گزارش شده بود که دولت های مختلف دولت در حال اصلاح قوانین کار برای جذب سرمایه گذاری های جدید.

در آوریل BJP به ارائه گزارش به دولت اتحادیه توصیه بازبینی کار و خرید زمین قوانین در یک پیشنهاد برای خواستگاری سرمایه گذاران.

BJP بارگیری از بالا گفت: دولت در مذاکرات با چند شرکت که با توجه به حرکت خود پایه تولید از چین به هند است. او اما حاضر به فاش کردن نام از شرکت های که با آنها مذاکرات آغاز شده است.

“این مهم است به زمین هند به عنوان مقصد سرمایه گذاری به دلیل آن را تضمین سرمایه گذاری, مشاغل, و اجازه می دهد تا بازسازی اقتصاد” را بارگیری کرد و گفت که کارگران حقوق و منافع خواهد بود محافظت و “مصالحه”.

Narayanan, اما, مخالفت با چنین ادعا می کند. او اشاره کرد که هند نمی تواند یک شبه توزیع با قوانین آن در میان عجله برای ظهور به عنوان یک جایگزین برای چین به عنوان یک تولید توپی.

“این عجله برای تبدیل شدن به یک مقصد سرمایه گذاری است که شبیه به یک شیوع ویروسی. قانون اساسی برای یک جامعه متمدن. ما نمی توانیم اجازه می دهد تا جنگل راج و تبدیل نیروی کار به بخش واقعی درگیری های منطقه” او هشدار داد.

او افشا و خنثی BJP گزارش به مرکز تبادل برای اصلاحات قانون کار بر این اساس است که آنها مانع از سرمایه گذاری و تشدید هزینه های. “هند نمی تواند انجام دور با کار حفاظت هنجارهای فقط به دلیل آن را می خواهد به رقابت با چین” Narayan گفت.

در اوایل این هفته, پروفسور Biswajit دهار از Jawahar لعل نهرو دانشگاه گفته بود HT است که با تغییر قوانین کار در میان همه گیر را حل نمی کند و دولت مشکلات است.

او پیشنهاد کرد که دولت باید تمرکز بر حرکت رو به جلو با اتخاذ یک سیاست اشتغال که ایجاد مشاغل بیشتر و بهتر امنیت اجتماعی برای کارگران است.

در روز پنج شنبه نماینده وزیر Shivaraj سینگ Chouhan در دفاع از این دولت تصمیم به اصلاح آن قوانین کار. “صنعتی اصلاحات بودند مدتها در انتظار. ما برنامه ای برای افزایش فرصت های شغلی برای مردم توسط wooing سرمایه گذاران به دولت است. MP شناخته شده است که با منابع فراوان مانند آب و زمین و جنگل و ماهر جوانان قدرت. این زمان مناسب برای اصلاح قوانین به عنوان در هر شرایط جدید و برای آنها ساده به جذب صنایع که تمایل به تغییر از جاهای دیگر است.”

اصلاح قوانین کار را تسهیل استقرار صنایع جدید ایجاد فرصت های شغلی جدید و منافع کارگران خواهد بود همچنین محافظت او اضافه شده است.

در بالا, Siddharth نات سینگ وزیر کابینه برای میکرو های کوچک و متوسط شرکت (MSME) سرمایه گذاری و صادرات ارتقاء khadi و ایجاد صنایع گفت: در روز پنج شنبه پس از برگزاری جلسه با ساتوشی سوزوکی سفیر ژاپن به هند که دولت بشود تا به جذب و دریافت ژاپنی, سرمایه گذاری در حال حرکت در خارج از چین و ساخته شده اشاره کرد و با اشاره به کار جدید اصلاحات.

ژاپنی نمایندگان قدردانی اوتار پرادش معافیت موقت از برخی قوانین کار فرمان 2020 گفت: یک فرد که ضروری به بحث در این نشست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>