آر اس اس می پیوندد دولت ابتکار عمل در Covid-19 راه اندازی درایوهای آگاهی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) اتحاد پیوست تلاش های دولت برای گسترش آگاهی در مورد چک کردن گسترش بیماری کروناویروس Covid-19.

ردیابی Coronavirus Oubreak: به روز رسانی های زنده

RSS دبیر Suresh Bhaiyaji Joshi خواسته است Sangh داوطلبان برای انجام درایوهای آگاهی در مورد سلامت و پاکیزگی و همچنین تنظیم برای ارائه مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند.

در بیانیه صادر شده در دوشنبه Joshi گفت که دولت محلی باید تماس بگیرید عمومی نمایندگان به دریافت احساس از آنچه مورد نیاز است. او همچنین از مردم خواست تا همکاری و پیروی از تصمیمات گرفته شده توسط دولت در بررسی گسترش Sars-CoV-2 ویروس.

ارشد بارگیری از Sangh گفت که آن دسته از داوطلبان را به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای; آنها نیز در روند شناسایی چگونه برای رسیدن به مردم در نیاز.

“وجود دارد یک بخش بزرگی از مردم که درآمد روزانه دستمزد و درآمد خود را تحت تاثیر قرار شده است; این مردم پیدا کردن آن سخت به پایان می رسد دیدار. ما مقید به کار کردن چگونه ما می توانیم مواد غذایی و دیگر امکانات رفاهی برای این افراد بدون شکستن هنجارهای اجتماعی فاصله” گفت: یک بارگیری.

آر اس اس نیز قرار میگیرد روزانه shakhas در برخی از مناطق برای جلوگیری از مردم از جمع آوری در گروه های بزرگ.

هشتاد و دو منطقه در 17 ایالت این کشور تحت مستند پس از شیوع Covid-19 با علائم شبه آنفولانزا. هند تا کنون گزارش شده است نزدیک به 400 مورد و هشت مرگ و میر.

دهلی دولت هم اعلام کرده است یک مستند از ساعت 6 صبح در مارس 23 تا 31 مارس.

تمام مغازه های موسسات تجاری و کارخانه ها و کارگاه های آموزشی و دفاتر godowns هفتگی بازار را به حالت تعلیق عملیات خود را تنها خدمات ضروری و موسسات شده اند معاف از مستند.

سرمایه گذار ثروت کاهش یافت با بیش از 10 تومان لاخ کرور در ساعت اول تجارت در روز دوشنبه به عنوان بازارهای سهام به سقوط رفت و غرق شد 10 درصد است.

افزایش موارد Covid-19 آمار ضریب اطمینان بازار منفی با بازارهای سهام شروع هفته با فروش گسترده کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>