آر اس اس تماس خاموش shakhas روز بعد از مودی پیام اجتماعی فاصله بیش از شرکت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) رئیس موهان Bhagwat روز چهارشنبه گفت: Sangh داوطلبان باید اطمینان حاصل شود که دولت را حفظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus (Covid-19) است که رعایت.

در آدرس خود را به کادر Bhagwat گفت: “در این بی سابقه ای زمانی که کل دنیا دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر داوطلبان باید اطمینان حاصل شود که آنها نه شکستن پروتکل های اعلام شده توسط دولت است.”

یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد 21-day مستند Bhagwat گفت: هند نیز در مبارزه با جنگ با کشورهای دیگر و Sangh داوطلبان وظیفه دارند برای کمک به مراحل گرفته شده برای مبارزه با گسترش Covid-19.

“ما باید برای ادامه کار ما بلکه چوب به قوانین است. در گذشته shakhas بسته شد برای دو سال اما کار رفت. 21-day مستند به رعایت و کار ما همچنین می توانید در” او گفت:.

آر اس اس به نام خاموش آن shakhas یا روزانه واحد که در آن داوطلبان جمع برای نماز و فعالیت های دیگر به دلیل بیماری همه گیر.

Bhagwat پیشنهاد کرد که نماز برگزار می شود در گروه های کوچک تر از پنج و هفت در خانواده. “در چنین سابقه ای بار ما می توانید انجام دهید این است. ما پایبند به مراحل گرفته شده توسط دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

RSS ارشد همچنین گفت که Sangh است داوطلبان در حال حاضر به کمک به دولت در کار امداد رسانی.

“ممکن است که ما را ملزم به مقیاس تلاش های ما; هر آنچه که مورد نیاز است در هر کجا که انجام خواهد شد در همراهی با قوانین” او گفت:.

Sangh داوطلبان در چند منطقه آغاز کرده اند کمک به توزیع ماسک های تمیز کردن بیمارستان ها و توزیع مواد غذایی به فقرا و نیازمندان است.

“دارو و دیگر اقلام ضروری وجود دارد اما به شکستن زنجیره ای از گسترش ما نیاز به اجتماعی فاصله یک موفقیت است. این مسئولیت جامعه است و وظیفه Sangh به چوب به نظم و انضباط و ما باید به دنبال این نیز” Bhagwat اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>