آر اس اس تماس خاموش نشست سالانه میان شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) گفت: آن را لغو کرده است, نشست سالانه خود در بالاترین سطح تصمیم گیری بدن Akhil Bharatiya Pratinidhi سبها دستورالعمل صادر شده توسط دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

RSS دبیر Suresh Bhaiyyaji جوشی در بیانیه ای گفت: در این جلسه برنامه ریزی شده برگزار می شود از مارس 15 تا 17 مارس در بنگلور برگزار نخواهد شد.

ABPS است این نشست سالانه که در آن به غیر از برنج از RSS سر از همه وابسته به آن سازمان و از جمله رئیس جمهور Bharatiya Janata Party (BJP), جمع آوری برای سه روز نشست.

یک بارگیری آگاه از جزئیات گفت: در این جلسه متوقف شده است تنها دو بار قبل از زمانی که RSS ممنوع شد پس از ترور مهاتما گاندی و در طول اضطراری است.

RSS سخنگوی Arun Kumar گفته بود در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت که حدود 1500 نمایندگان از مناطق 11 دولت در سطح دفتر حامل 44 فرقه ملی نمایندگان از 35 سازمان ویژه مدعوین و RSS ملی اجرایی شد انتظار می رود برای حضور در این نشست است.

هند گزارش دوم آن coronavirus مرتبط با مرگ در روز جمعه به عنوان ویروس همچنان به گسترش در این کشور وادار بیشتر متحده به منظور محدودیت در کسب و کار, آموزشی, موسسات و مجامع عمومی.

68 سال در دهلی اعتقاد بر این بود آلوده شده است coronavirus پس از این که در تماس نزدیک با پسرش که تا به حال در سفر به سوئیس و ایتالیا در ماه گذشته. دو بستری شد به رم منهر Lohia (RML) بیمارستان در مارس 7.

“او یک مورد شناخته شده دیابت و فشار خون بالا. وضعیت او بدتر شده در 9 مارس سال 2020 با توسعه پنومونی و او معطوف به واحد مراقبت های ویژه. با توجه به همبود شرایط او در مارس 13 در RML بیمارستان” اتحادیه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

قبل از او یک زن 76 ساله از Kalburgi در کارناتاکا تایید شد به عنوان اولین Covid-19 مرگ و میر کشور است.

هشتاد و سه نفر آلوده شده اند در کشور تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>