Rs39k-کرور نظامی مقابله okayed برای جت و موشک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

میان مرز ردیف در Ladakh و بدترین تنش وجود دارد از سال 1962 هند-چین, جنگ, وزارت دفاع روز پنج شنبه تایید خرید سلاح و مهمات به ارزش 38,900 تومان کرور روپیه یک سخنگوی دولت گفت. این خرید شامل 33 جدید جت های جنگنده برای نیروی هوایی هند (IAF) است که دست و پنجه نرم کردن با کمبود جنگنده.

طرح سبز روشن با دفاع کسب شورای (DAC) شامل خرید از 21 MiG-29s از روسیه 12 جدید سوخوی-30 مبارزان از Hindustan Aeronautics Limited (HAL), وطنی Astra BVR هوا به هوا موشک های محلی-طراحی و توسعه زمین-attack cruise missile (LACM) سیستم های با طیف وسیعی از 1000 متر بومی موشک سیستم و ارتقاء 59 MiG-29 جت وزارت دفاع در بیانیه ای گفت.

هزینه های نظامی سخت افزار پاکسازی برای خرید از صنعت داخلی است ثابت در Rs 31,130 کرور و سفارشات در حال انتظار برای فشار به نخست وزیر نارندرا مودی ‘Atmanirbhar بهارات Abhiyan’ (متکی به جنبش هند) سخنگوی گفت.

در اشاره به ادامه درگیریهای مرزی است که soured نظامی ارتباط با چین در این بیانیه گفت: سلاح خرید شد و تایید شده توسط DAC — به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh — “در شرایط فعلی و [به دلیل] نیاز به تقویت نیروهای مسلح برای دفاع از مرزهای ما.”

این شورا همچنین گفته پذیرش آن از ضرورت (AoN) اضافی برای Pinaka توپخانه موشک و سیستم ارتقاء پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه (ICVs) و پیشرفته سیستم های ارتباطی رادیو. در هندوستان, دفاع تهیه قوانین AoN توسط شورای گام اول در خرید سخت افزار های نظامی.

این AoNs اعطا شده توسط این شورا را چند سال به بارور ساختن اما تصویب می فرستد یک پیام قوی در مورد دولت جدیت برای رفتن بومی گفت: Air معاون مارشال Manmohan بهادر (retd) اضافی و مدیر کل مرکز نیروی هوایی مطالعات.

“AoN اضافی برای هواپیماهای جنگنده است که لذت بخش آن را به عنوان کمک به ایجاد ثبات در IAF منابع. به خصوص دلگرم کننده است و اعتماد به نفس قرار داده شده در ماهواره من و LACM. اما این AoNs باید حمایت شود تا با انتشار وجوه دیگری که به مقدار فقط اداری پذیرش از یک نیاز و یک تهیه” بهادر گفت.

“یکی فرض که در زمان امنیت و محیط زیست, پول خواهد بود آینده,” او اضافه شده است.

12 Sukhoi-30s خریداری شده از هال تومان هزینه خواهد شد 10,730 کرور در حالی که 21 جدید MiG-29s خواهد شد که وارداتی از روسیه و 59 موجود MiG-29 جت به روز رسانی می شود در آن کشور هزینه خواهد شد Rs 7,418 کرور. این مراحل را به آدرس “طولانی-احساس نیاز IAF برای افزایش آن به اسکادران جنگنده” وزارت گفت.

کسب جدید/اضافی سیستم های موشکی را اضافه کنید به ارتش را شلیک کرد.

“در حالی که کسب Pinaka سیستم های موشکی را قادر خواهد ساخت بالا بردن اضافی هنگ های دوربرد LACM سیستم های تقویت حمله قابلیت های نیروی دریایی و نیروی هوایی اسرائیل. القای Astra موشک خدمت خواهد کرد به عنوان یک نیروی چند برابر و فوق العاده اضافه کردن به اعتصاب قابلیت های نیروی دریایی و نیروی هوایی اسرائیل” بیانیه اضافه شده است.

داخلی خرید تومان ارزش 31,130 کرور عامل هزینه (تومان 10,730 کرور) از Sukhoi-30s به توان از HAL

باقی مانده تومان 24,400 کرور صرف خواهد شد در Pinaka مهمات داخل بطن تسلیحات ارتقاء LACM سیستم های ماهواره موشک و نرم افزار-تعریف و رادیو و وزارت دفاع افزود که محتوای بومی در برخی از این پروژه ها خواهد بود تا 80 ٪ از هزینه پروژه.

از افزایش سرمایه گذاری مستقیم خارجی در دفاع از تولید به ایجاد یک بودجه جداگانه برای خرید به صورت محلی ساخته شده از سخت افزار های نظامی و آگاه ساختن یک لیست از سلاح/تجهیزات است که می تواند وارد شود دولت در مارس اعلام کرد یک قایق از اقدامات برای افزایش اعتماد به نفس در دفاع بخش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>