تومان 500 کرور روپیه مبلغ سرمایه گذاری برای فرودگاه در ایودیا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یوگی Adityanath-led, Uttar Pradesh دولت در روز سه شنبه اختصاص داده ₹500 کرور روپیه برای ساخت یک فرودگاه در ایودیا برای تقویت گردشگری و زائر ترافیک به معبد شهر.

اضافی ₹85 کرور شده است اختصاص داده شده برای توسعه زیرساخت های گردشگری و ₹10 کرور برای نوسازی Tulsi Smarak بهون یک موزه که در خانه یک مجموعه کمیاب از نقاشی های, عاج, مقالات, عکس ها و آثار باستانی به تصویر می کشد زندگی از راما خداوند.

تخصیص شرح زیر است مرکز اعلام تشکیل روپیه Ram Janambhoomi Teertha Kshetra برای ساخت و ساز از یک رم معبد در ایودیا. اعتماد است که به احتمال زیاد به برگزاری اولین جلسه خود در دهلی نو در روز چهارشنبه.

تا وزیر دارایی سورش کومار Khanna که مطرح بودجه در دولت و مجلس گفت: دولت متعهد به افزایش به بخش گردشگری در حال توسعه زائر مراکز و نقاط توریستی.

تا وزیر Adityanath ستایش Khanna بودجه. “علاوه بر تحقق آرمان های مردم و دولت نیز احترام ایمان خود را با تخصیص بودجه برای توسعه زائر مراکز. بودجه اختصاص داده شده است برای ساخت یک فرودگاه در ایودیا. که به زودی به احداث فرودگاه در ایودیا خواهد شد که درجه اتصال با دیگر شهرستانها در دولت و در سراسر کشور,” او گفت:.

CM امیدوار توسعه توریست و زائر مراکز را به یک تلنگر به این کشور بیشتر پرجمعیت دولت در بخش خدمات و نیز ارائه می دهد فرصت های اشتغال برای جوانان.

Raju داس یک کشیش ارشد از Hanumangarhi معبد گفت: “وجود یک نیاز مبرم برای فرودگاه در معبد شهر قرار ایودیا بین المللی گردشگری نقشه. دولت پیشنهاد برای ساخت یک فرودگاه نیز اطمینان حاصل شود ایودیا همه جانبه توسعه است.”

یک سخنگوی دولت گفت که مقامات اعلام کرد در حال حاضر ساخت و ساز از یک ایستگاه اتوبوس و آب و حمل و نقل مرکز دیجیتال موزه رودخانه جلو توسعه و سنگ فرش آسفالت مسیر عابر پیاده در ایودیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>