50 تومان lakh به خانواده کسانی که در حال مرگ در طول Covid-19 وظیفه در Odisha

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Odisha دولت روز جمعه اعلام کرد که اعضای خانواده و بعد از قوم و خویش هر کسی پیش نویس به Covid-19 وظیفه که تسلیم به عفونت خواهد بود واجد شرایط برای سابق gratia کمک 50 تومان lakh.

به طور مشابه از اعضای خانواده ASHA و Anganwadi کارگران را دریافت ماهانه بازنشستگی تا سن بازنشستگی خود را.

بیش از 600 تاج رزمندگان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در Odisha تا کنون.

پیش از این دولت اعلام کرده بود سابق gratia از 50 تومان lakh پلیس, پزشکان, پرستاران, آشا کارگران و Anganwadi کارگران مشغول در Covid-19 وظیفه.

در یک جداگانه اطلاع رسانی دولت گفت: اعضای خانواده از Anganwadi کارگران مرگ بر وظیفه دریافت مستمری ماهانه از 7,500 تومان در ماه در حالی که قوم و خویش مرحوم آشا کارگر را دریافت مستمری ماهیانه 5,000 تومان.

دو روز پیش یک آشا کارگر در خوردا منطقه درگذشت در حالی که توزیع داروها و ممکن است در 50 سال آشا کارگر در انگول منطقه درگذشت در حالی که گسترش آگاهی پیام در coronavirus بیماری است.

هفته گذشته یک Anganwadi سرپرست تسلیم به Covid-19 در خانه اش در Ganjam منطقه.

Bhubaneswar روز جمعه شاهد یک رکورد تک روز افزایش 124 مورد در یک روز Odisha شمارش عبور 16,000. Bhubaneswar که تا کنون دیده می شود بیش از 1000 Covid-19 موارد رفت و تحت مستند از تاریخ 17 ژوئیه شب تا ژوئیه 31 محرومیت فاصله هفت ساعت در هر روز است.

در اوریسا Covid-19 موارد یافت بیش از 10 روز گذشته با میانگین مثبت رای از 9. حداقل 600 موارد گزارش شده به طور متوسط در طول دوره.

حداقل 33% از کل موارد از مخاطب محلی نشان می دهد جامعه انتقال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>