فقیر بیماران نیاز به درمان های گران قیمت تحت پوشش بسته تحت Ayushman بهارات بیمه طرح را در حال حاضر دوباره قادر به دریافت کمک مالی از تا تومان 15 لاخ تحت Rashtriya Arogya Nidhi (زد) طرح یک بیانیه رسمی گفت.

ذینفع از Ayushman بهارات طرح نیاز به عمل جراحی گران قیمت مانند عضو و پیوند مغز استخوان, ستون فقرات, جراحی, و تجدید نظر در اعمال جراحی به صورت معیوب مفاصل شد فاقد شرایط لازم برای کمک به تحت فرار از دستورالعمل تجدید نظر شده بودند در ماه فوریه سال گذشته است.

“اگر طبق توصیه های پزشکی پیشنهاد درمان است نه تحت پوشش هر یک از تایید ذکر شده بسته AB-PMJAY کمک مالی به Rs 15 لاخ می تواند ارائه شده به AB-PMJAY ذینفع خارج از چتر طرح فرار” ایالات دفتر تفاهم نامه با تجدید نظر در دستورالعمل.

یک مقام رسمی از وزارت بهداشت و درمان تایید همان خواست نامش فاش نشود.

کمک های مالی ارائه شده به بیماران زندگی می کنند زیر خط فقر مبتلا به بیماری های تهدید کننده زندگی و بیماری های نادر در 14 مرکزی بیمارستان های دولتی از جمله چهار بيمارستان در دهلی نو – هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), Dr Ram منهر Lohia بیمارستان Safdarjung بیمارستان و بانوی Hardinge کالج پزشکی و مرتبط با بیمارستان. علاوه بر این طرح نیز وزیر بهداشت را بیمار سرطانی صندوق در 27 منطقه ای مراکز سرطان.

در 2017-18 تومان 40 کرور بودند با استفاده از Rashtriya Arogya Nidhi بودجه در AIIMS دهلی برای ارائه درمان رایگان به 926 نفر حدود 4.31 lakhs در هر بیمار با توجه به آخرین گزارش سالانه از بیمارستان است.

در ماه ژانویه دادگاه عالی دهلی نو تا به حال کارگردانی AIIMS برای درمان ضعیف 11-year-old boy با کم خونی آپلاستیک به صورت رایگان با دولت مرکزی reimbursing هزینه درمان به عنوان بیماری نیست و تحت پوشش دولت مرکزی گل سرسبد Ayushman بهارات طرح.

“این باز کرده بود تا راه را برای دیگر بیماران به روش دادگاه به دریافت کمک های مالی. تغییر در دستورالعمل است یک پیروزی بزرگ” گفت: Gaurav Bansal یک شهر بر اساس مدافع که تا به حال در زمینه پرونده برای 11 ساله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de