10-زمان کشتی کج زنان قهرمان شارلوت استعداد دختر افسانه ای زندگی می کنند Ric Flair افزود: یکی دیگر از پر برای او کلاه هنگامی که او برنده سوم زنان رویال رامبل رویداد این سال به درآمد خودش را یک فرصت عنوان در مسابقات. اما در اینجا این سوال – که او را به چالش ؟ در حال حاضر خام زنان عنوان شده است با بکی لینچ و شارلوت در حال حاضر در حال رقابت با مرد است. طرفداران آن را دیده اند یک تعداد بار – و از این رو, آن را نمی ممکن است یک قرعه کشی بزرگ برای آنها به همان مبارزه در مسابقات این سال است.

این SmackDown زنان عنوان شده است با Bayley و طرفداران نیز دیده می شود شارلوت در مقابل Bayley تعدادی از بار. از این رو شارلوت برنده رامبل به پایین رفتن نیست به خوبی با یک بخش از طرفداران که نمی شد در مورد چشم انداز از دیدن ملکه گرفتن یا لینچ یا Bayley. که تا NXT زنان قهرمان رئا ریپلی ظاهر خام دو هفته پیش به دست کشیدن بر روی شارلوت را درب.

به نظر می رسید WWE شد و ساختمان دشمنی بین ریپلی و شارلوت – چیزی که طرفداران می توانید به راحتی پشت – پس از ریپلی حال دستیابی به موفقیت در سال 2019 که در آن او تبدیل به یکی از محبوب ترین اعمال در NXT. اما وجود یک مانع – ریپلی راه اندازی شد به صورت بیانکا Belair در NXT Takeover: پورتلند در این هفته و طرفداران بدونم اگر WWE ممکن است کشش تعجب و به عنوان Belair و آن را شارلوت در مقابل Belair در رسلمنیا.

اما در NXT Takeover: پورتلند به ‘ESP از NXT’ رنج می برد و یک شکست دست ‘کابوس’ و او را به امید برنده شدن در این عنوان شده بودند. اما به عنوان به زودی به عنوان ریپلی حفظ شارلوت آمد از جایی به راه اندازی یک حمله از پشت. سپس او را برداشت یک میکروفون به پذیرش ریپلی چالش برای مسابقات. وجود دارد که شما بروید – این مرحله برای شارلوت استعداد در مقابل رئا ریپلی مسابقه در رسلمنیا این سال است.

شارلوت در حال حاضر شده است NXT, قهرمان, قبل از آمدن به خام, پس از آن را حس می کند کمی برای او به بازگشت به NXT برای عنوان. بنابراین به نظر می رسد شانس کمی که رئا خواهد شد حذف به عنوان ملکه در نشان می دهد را نشان می دهد. اما حتی پس از رقابت در برابر یکی از بهترین و برنده کشمکش قطعا بالا بردن رئا در حال حاضر افزایش قد و قامت و او می تواند در جاده ها برای تبدیل شدن به چیزی بزرگ بعدی در WWE.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im