کی رولینگ رشدی, Atwood, امضا نامه هشدار لیبرالها از illiberalism

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ده ها تن از هنرمندان و نویسندگان و دانشگاهیان باید امضا نامه ای سرگشاده decrying تضعیف بحث های عمومی و هشدار داد که تبادل آزاد اطلاعات و ایده های در معرض خطر در میان افزایش در آنچه به آنها تماس بگیرید “illiberalism”.

JK Rowling, Salman Rushdie و مارگارت اتوود در میان f نویسندگان و هنرمندان و دانشگاهیان را به استدلال می کنند در برابر ایدئولوژیک انطباق در نامه سرگشاده ای در مجله هارپر را. این نامه می آید در میان یک بحث بیش از به اصطلاح “انصراف ” فرهنگ” – که در آن افراد برجسته در صورت حمله برای به اشتراک گذاری نظرات بحث برانگیز. “نیروهای illiberalism در حال به دست آوردن قدرت در سراسر جهان و به یک متحد قدرتمند در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نشان دهنده یک تهدید واقعی برای دموکراسی” در این نامه گفت.

“اما مقاومت نباید اجازه داده شود به سخت شدن به نام تجاری خود را از دگم یا اجبار – که جناح راست عوامفریبی سیاسی در حال حاضر در حال بهره برداری. دموکراتیک ورود ما می خواهیم را می توان تنها اگر ما صحبت کردن در برابر تحمل آب و هوا که در همه طرف.”

نامه انتقاد دولت از بحث های عمومی و “سریع و شدید قصاص” رسیدگی به هر گونه درک اشتباهات. آن را تقبیح یک “عدم تحمل مخالف انداز رواج عمومی بشود و طرد.”

“راه برای شکست دادن ایده های بد است که با قرار گرفتن در معرض استدلال و اقناع و نه با تلاش برای سکوت و یا می خواهید آنها را دور” در این نامه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>