پاروزنان صبر کنید بیش از سرنوشت مقدماتی المپیک در coronavirus-آمار کره

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با تعداد رمان Coronavirus (Covid-19) موارد در کره جنوبی دست زدن به 1000 در روز سه شنبه پاروزنان در ملی کمپ در پونا هستند و نگرانی در انتظار جهانی قایقرانی تصمیم گیری در سرنوشت آسیا و اقیانوسیه المپیک و پارالمپیک صلاحیت مسابقه قایق رانی شرکت برنامه ریزی شده در Chungju کره جنوبی از مارس 27-30.

پنج قایقران هندی, دو کارکنان پشتیبانی دو مربی و یک سرپرست برای para پاروزنان در حال برنامه ریزی برای شرکت در المپیک مقدماتی ارائه می دهد که بازی های المپیک توکیو اسکله در مردان و زنان مجرد sculls سبک وزن مردان و زنان در دو sculls و پارا قایقرانی مردان و زنان مجرد sculls.

این قایقران در حال حاضر در حال آماده شدن برای محاکمه برگزار می شود در اطراف مارس 20 و پس از آن این تیم اعلام خواهد شد. در همه 263 مردان و تعداد زنان واجد شرایط برای شرکت در بازی های المپیک با هر ملی المپیک شورا (NOC) واجد شرایط به ارسال حداکثر 24 واجد شرایط پاروزنان.

همچنین بخوانید: کمیته بین المللی المپیک عضو ارشد: 3 ماه برای تصمیم گیری سرنوشت بازی های المپیک توکیو

بازی های آسیایی مدال Dattu Bhoknal که چهار سال ممنوعیت برداشته شد توسط RFI اخیرا امیدوار است تا از طریق دادگاه به آن را به مقدماتی المپیک. هر چند Bhoknal در حال حاضر در ملی کمپ, او امیدوار است به شارت پس از دور دوم محاکمه هفته آینده.

هند امیدوار به پرچ چند المپیک اسکله از مقدماتی آسیا. اما با تعدادی از coronavirus موارد در کره جنوبی افزایش, RFI است وضعیت را از نزدیک. به عنوان مقامات کره به تعویق افتاد برخی از رویداد های ورزشی و بسیاری از کشورهای در حال قرار دادن محدودیت در سفر به کشورهای تحت تاثیر مقامات نگران هستند که آیا مقدماتی آسیا برگزار خواهد شد در کره جنوبی و یا نقل مکان کرد.

“ما در حال آماده سازی برای این رویداد اما در حال انتظار برای دستورالعمل های بیشتر از جهان بدن” Rajlaxmi Singhdeo رئیس قایقرانی, فدراسیون هند روز سه شنبه گفت:.

جهان بدن در تلاش است برای جلوگیری از اضطراب در میان المپیک جزوات در آسیا/اقیانوسیه و اروپا است. اروپا مقدماتی در حال برنامه ریزی در Versea ایتالیا از مارس 27-29. ایتالیا گزارش کرده ترین coronavirus موارد خارج از آسیا است و در محل قرار داده و اقدامات متقابل برای جلوگیری از گسترش.

در روز سه شنبه جهان در بدن گفت: “همانطور که ما کمتر از دو ماه به دور از حوادث برنامه ریزی شده در کشور که در حال حاضر مورد تأیید یعنی جمهوری کره و ایتالیا FISA (جهان بدن) است و با توجه به همه اقدامات ممکن و تصمیم گیری.

“بعد از 48 ساعت FISA ادامه خواهد داد و با صحبت کردن به عنوان بسیاری از سهامداران که ممکن است به درک این مسائل به خصوص در کشورهای میزبان از ما حوادث در آوریل و مه” به آن اضافه شده است.

به عنوان کمیته بین المللی المپیک (IOC) می گوید که “خطر ابتلا به بهداشت فردی است که هنوز هم پایین است خطر افزایش قابل توجه سفر اختلال” FISA گرفته است صبر کنید و تماشا رویکرد قبل از مصرف یک تماس نهایی در پیش رفتن با حوادث در کره جنوبی و ایتالیا.

با حدود دو ماه باقی مانده آن هنوز چند روز به نهایی تماس بگیرید. اما با مواردی که گزارش شده در چین و ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران ممکن است آن را به یک تماس به زودی. جهان بدن خواسته است عضو فدراسیون برای نگه داشتن خود را پاروزنان به روز شد.

“ضرورت این وضعیت به خوبی درک و ایمنی از پاروزنان و همه شرکت کنندگان ما شماره یک نگرانی” آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>