نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: 17 فوریه سال 2020 1:59:58 am

madhya pradesh, chhatrapati shivaji, chhatrapati shivaji bust removed, kamal nath, kamal nath son, nakul nath, indian express Madhya Pradesh وزیر کمال نات با پسر Nakul Nath.

روز پس از یک مجسمه نیم تنه از Chhatrapati Shivaji در جاده trisection در سوسر در MP چھندواڑا منطقه برداشته شد و دولت در این زمین که آن را قرار داده تا بدون شرط اجازه های محلی و MP کنگره و وزیر کمال نات پسر Nakul Nath گفت: دو زندگی به اندازه مجسمه از 17 قرن جنگجو پادشاه خواهد بود نصب شده در این منطقه است.

مجسمه ها خواهد آمد تا در سوسر و Pandhurna در چھندواڑا منطقه. هر دو شهر نزدیک به مرز ماهاراشترا که در آن کنگره است که در اتحاد با شیو سنا. حذف مجسمه با استفاده از یک بیل مکانیکی در جمعه شب باعث شده بود تا موج در کشور همسایه پس از سابق BJP وزرای Shivraj سینگ Chouhan و Devendra Fadnavis ناودان حاکم کنگره است.

Chouhan دنبال کرد تا خود را در حمله به دولت با مراجعه به سوسر در روز شنبه که در آن او به رهبری یک راهپیمایی و خطاب به یک تجمع. او را پرستش این مجسمه که نگه داشته شده است در دفتر بدن مدنی و همچنین انجام bhoomipujan در میان شعارهای “زندانی بهونی Jai شیواجی”.

متهم کنگره توهین به بزرگان ارشد بی جی پی رهبر گفت: “ما سر خودمان را اما نمی خواهد تحمل توهین به Chhatrapati Shivaji Maharaj.” او ادعا کرد که نیم تنه نمی تواند حذف شده است بدون تماس تلفنی “از بالا”. “چه کسی دستور حذف باید بررسی شود و مجرمان را مجازات,” او گفت:.

پس از اخذ تاییدیه هدفمند دولت در موضوع وزیر کمال نات خواسته بود پسرش و چھندواڑا MP Nakul به نصب یک زندگی به اندازه مجسمه در همان نقطه. Nakul سپس گفت: او را صرف از جیب خود و اطمینان حاصل شود که مجسمه نصب شده است پس از یک مراسم بزرگ. چھندواڑا تنها صندلی در Madhya Pradesh که کنگره برنده در Lok سبها انتخابات سال گذشته است.

با اشاره به اعلام MP که صرف خواهد شد از جیب خود Chouhan او را متهم کرد از اینکه متکبر در مورد پول است. Nakul ثروتمندترین نامزد در دولت به عنوان در هر انتخاب او استشهاد. Chouhan گفت: مردم را جمع آوری پول و قبول نمی کند یک پنی از Nakul. “ما ممکن است فقیر باشد اما ما باید احترام به خود,” او گفت:. Chouhan حتی در زمان حفاری در ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و گفت که اگر Balasaheb Thackeray شد و اطراف او را شکسته و با اتحاد با کنگره و NCP. او همچنین با انتقاد NCP رئیس Sharad Pawar برای آرام نگه داشتن در این موضوع است.

Nakul در ضمن توییتی نسخه از یک پیشنهاد در مورد نصب یک شیواجی مجسمه در Ambika Chowk در Pandhurna زمانی که Chouhan شد وزیر. متهم Chouhan از دادن اجازه برای مجسمه و برای تغییر نام از Ambika Chowk پس از Chhatrapati Shivaji MP گفت یک زندگی به اندازه مجسمه در حال حاضر می توان نصب شده وجود دارد بیش از حد. او همچنین گفت Chouhan بازدید به سوسر شد “فعالیت سیاسی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im