بوریس جانسون دولت در روز دوشنبه تحت آتش از مخالفان کار رهبران و اسکاتلند و ولز و اعضای عمومی به اتهام گیج کننده پیام در کاهش مستند محدودیت به عنوان بریتانیا گسترده تلفات رسیده 32,065.

جانسون کاهش یافته و تا کنون پیام اصلی به ماندن در خانه’ در یک بیننده تلویزیونی نشانی در یکشنبه شب اما اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon اشاره کرد که او اعلام شود فقط به انگلستان و اسکاتلند را حفظ ‘ماندن در خانه مشاوره.

تعداد coronavirus موارد در انگلستان افزایش یافت به 223,060 وزارت بهداشت, درمان و مراقبت اجتماعی گفت.

به جای ” ماندن صفحه اصلی مشاوره جانسون گفت: مردم باید در حال حاضر ‘هشدار’ و کسانی که از خانه کار می کند باید “به طور فعال تشویق” به بازگشت به کار. اما جدید مشاوره بود بی درنگ انتقاد توسط کار اتحادیه های کارگری و مردم برای عدم وضوح است.

60-صفحه سند تنظیم جزئیات جدید و رسمی مشاوره منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه که شامل پوشش صورت در اماکن عمومی. پنج مرحله هشدار سیستم همچنین اعلام کرد.

کار رهبر Keir Starmer گفت: “من در واقع کاملا شگفت زده کرد, نخست وزیر گفت: به طور موثر در 12 ساعت زمان شروع به رفتن به کار و بدون آن (دستورالعمل در ساخت محل امن) در محل”.

“ما نیاز به این وضوح و آن را ریشه یک بیت صبح امروز به دلیل من فکر می کنم وزیر امور خارجه (Dominic Raab) در حال حاضر گفت: “به بازگشت به کار را نمی کند واقعا تا روز چهارشنبه’ بنابراین به طور ناگهانی آن را منتقل کرده است.”

اولین وزرای اسکاتلند و ولز گفت: آنها را حفظ ‘ماندن در خانه’ پیام.

ماهیان خاویاری گفت: “من فکر می کنم نخست وزیر آن را واضح تر وقتی که او صحبت کردن تنها برای انگلستان است. آنچه که من فکر نمی کنم مناسب است برای هر دولت به انجام این است که می گویند ما تشویق مردم برای رفتن به محل کار که کار نکرده و تا کنون قبل از راهنمایی در مورد آنچه که یک محیط کاری امن است منتشر شده است. این بیت که باید اول آمده است.”

ولز اولین وزیر علامت Drakeford افزود: “وجود دارد برخی از تفاوت های موجود در پیام بین انگلستان و ولز که به من مربوط می شود ممکن است باعث سردرگمی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im