کرالا وزیر دارایی توماس ایساک روز جمعه هم زده یک اختلاف زمانی که او انجام 2020-21 بودجه دولت سند با یک عکس از مهاتما گاندی ترور در پوشش آن.

به عنوان کنگره و Bharatiya Janata Party (BJP) ضربه در حزب کمونیست هند (مارکسیست) به رهبری دولت ایساک توجیه آن گفت: حرکت بود به ارسال پیام است که این کشور “را فراموش نخواهد کرد که به قتل گاندی است.”

“بله, ما به یاد داشته باشید مهاتما بود به قتل رسید. ما را فراموش نخواهد کرد که به قتل Gandhiji. او به قتل رسیده توسط هندو communalists و بسیاری در حزب حاکم هنوز هم حرمت آنها را” او گفت:

تصویر روی جلد کرالا سند بودجه به تصویر می کشد گاندی دروغ گفتن در یک استخر از خون به عنوان حامیان او را احاطه کرده در عزاداری.

دفاع از حرکت دولت وزیر دارایی گفت: این نقاشی توسط یک هنرمند از دولت و تصویر بود و بیشتر مربوط به حال حاضر است. “این مهم است که در زمانی که تاریخ در حال بازنویسی. وجود یک هماهنگ تلاش برای پاک کردن محبوب خاطرات و استفاده از ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) برای تقسیم کشور و جمعی از خطوط. کرالا خواهد ایستاد ایران,” او گفت:.

کرالا گرفته بن منتقد قوی از تابعیت متمم قانون و جمعیت ملی ثبت نام (NPR). کرالا اولین خارجه به تصویب قطعنامه علیه CAA و برای اولین بار به حرکت دیوان عالی کشور در برابر اصلاح قانون است.

“وجود دارد مقدار زیادی از ترس در میان مردم است. جوانان که آینده سازان کشور هستند در خیابان ها اعتراض. در چنین شرایطی در یک اقدام بی سابقه دو حاکم و احزاب مخالف گرد هم آمدند,” او گفت:.

ضربه در ایساک مخالفت رهبر رامش Chennithalaکنگره گفت: “ما مبارزه شده است جمعی از نیروهای طولانی است. اما من فکر نمی کنم آن را یک ژست مناسب.”

BJP سخنگوی J R Padmakumar گفت: “غم آنها ندارد و هر چیز دیگری می گویند و یا نشان می دهد.” مسلم لیگ رهبر K M منیر نیز انجام می دهد و حرکت می کند.

در ضمن ایساک مطرح دولت اقتصادی بررسی در مجلس در روز پنج شنبه. بر اساس این گزارش کرالا شاهد بوده جمعیتی انتقال مشخص شده توسط یک کاهش نرخ تولد و یک افزایش سریع در تعداد افراد مسن.

اگر چه دولت بوده است شاهد این پدیده برای مدتی از آخرین داده ها نشان می دهد دولت است پیری سریع فراتر از میانگین ملی است. از جمعیت 33.4 میلیون نفر حدود 4.8 میلیون نفر بالای 60 سال سن و از این 15 درصد بالاتر از 80 آن را می گوید.

“در سال 1961 کرالا 60 – به علاوه جمعیت بود و 5.1 درصد بود که فقط کمتر از میانگین ملی از 5.6 درصد است. از سال 1980 کرالا است پیشی گیرد و بقیه از هند و در سال 2001 نسبت به سن جمعیت افزایش یافت و به 10.5 درصد در برابر تمام هند به طور متوسط 7.5 درصد است. در سال 2011 12.6 درصد از کرالا و جمعیت آن در 60 سال گذشته در مقایسه با تمام هند متوسط 8.6 درصد است. 2015, جمعیت داده ها نشان می دهد که این افزایش به 13.1 درصد در کرالا در برابر تمام هند به طور متوسط 8.3 درصد (SRS گزارش آماری 2015),” بررسی اعلام کرد.

بخش بزرگی از سن مردم در دولت هستند زنان بیوه. طبق سرشماری سال 2011 در گروه سنی 60-69, 23 درصد زنان بیوه. تا سال 2025 در حدود 20 درصد از جمعیت خواهد بود افراد مسن و در نتیجه تقاضا در سیستم امنیت اجتماعی خواهد بود قابل توجه این بررسی گفت.

Eyeing روند بسیاری از کارآفرینان در دولت آغاز شده مراقبت از سالمندان در مراکز و خانه های قدیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im