ورود یک ‘تیم هند در پاکستان برای جهان کبدی قهرمانی لگد کردن اختلاف با وزارت ورزش ملی و فدراسیون این ادعا که آنها داده اند و نه ترخیص کالا از گمرک به هر ورزشکار برای رقابت در کشور همسایه.

مشروط از هند رسیده لاهور در روز شنبه از طریق مرز Wagah برای شرکت در این مسابقات که به میزبانی پاکستان برای اولین بار. تصاویر و فیلم هایی از سرخپوستان ورود در لاهور ظاهر شده اند در رسانه های اجتماعی.

این مسابقات باز می شود در روز دوشنبه در پنجاب استادیوم فوتبال در لاهور به دنبال برخی از مسابقات نیز برگزار شد در فیصل آباد و Gujrat.

ورزش, وزارت, منبع گفت: دولت نه اجازه دارد به هر ورزشکار برای سفر به پاکستان برای این رویداد.

“ورزش وزارت و وزارت امور خارجی ندارد اعطا هر گونه مجوز برای هر تیم که الزامی است در حالی که به نمایندگی از کشور در هر رویداد بین المللی” یک ورزش وزارت منبع گفت PTI خواست نامش فاش نشود.

مدیر تازه Kabbadi فدراسیون هند (AKFI) عدالت (Retd) S P Garg همچنین گفت که ملی بدن پاک نیست هر تیم.

“ما هیچ اطلاعاتی در مورد هر Kabbadi تیم که رفته به پاکستان است. بدون اجازه بود تا کنون اعطا شده توسط AKFI به هر تیم برای رفتن به پاکستان و بازی هر Kabbadi بازی وجود دارد,” او گفت:.

“ما می دانیم در مورد آن فقط پس از کسب اطلاعات در پی شد. AKFI پشتیبانی نمی کند هر گونه فعالیت. اقدام قانونی ممکن است در برابر defaulters,” او اضافه شده است.

این روش برای شرکت در خارج از کشور حوادث است که ملی فدراسیون خواهد شد و ارتباط به وزارت ورزش است که به نوبه خود خواهد شد ارسال به MEA سیاسی ترخیص کالا از گمرک و وزارت امنیت ترخیص صرف نظر از اینکه آیا دولت بودجه مشروط یا نه.

AKFI در حال حاضر در حال اجرا توسط مدیر عدالت (retd) Garg پس از دادگاه عالی دهلی نو تا به حال زده آن انتخابات برگزار می شود در سال 2018 است.

پاکستان پنجاب وزیر ورزش رای Taimoor خان Bhatti استقبال ‘هند مشروط’ در لاهور ،

مقامات پاکستان فدراسیون کبدی استقبال و garlanded هند بازیکنان هنگامی که عبور آنها به پاکستان از Wagah مرز از جایی که آنها گرفته شد در یک امنیت کاروان به هتل خود در لاهور.

تمام شش نسخه های قبلی از جهان Kabbadi قهرمانی در محل در هند بین سال های 2010 و 2019. هند موفق به کسب شش قهرمانی, شکست پاکستان در سال 2010, 2012, 2013 و 2014 نسخه.

پاکستان برگزارکنندگان گفت که تیم از, استرالیا, انگلستان, آلمان, ایران, آذربایجان, سیرالئون و کنیا و کانادا نیز شرکت در این رویداد.

برنده این مسابقات را دریافت 10 میلیون روپیه در حالی که دونده یو پی اس را دریافت 7.5 میلیون روپیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de