Ross Barkley اعتصاب می فرستد چلسی به جام حذفی نداد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هشت-زمان جام برندگان چلسی رسید, نیمه نهایی در روز یکشنبه به عنوان هافبک Ross Barkley آمد کردن زمین برای تضمین سزاوار پیروزی 1-0 در متزلزل لستر سیتی.

بارکلی یکی از سه تغییر مدیر فرانک لمپارد در بئب, نوجوانی تضعیف صفحه اصلی برنده در دقیقه 63 به عنوان غرب لندن جانبی پیوست, منچستر یونایتد و آرسنال در آخرین چهار.

لستر سمت بهتر قبل از شکستن و تا به حال بخش عمده ای از شانس برابر بی حال چلسی اما بازدید کنندگان متفاوت گزاره پس از فاصله.

Tammy ابراهیم تا به حال یک هدف حکومت برای آفساید و سپس Barkley در بر داشت فضا در منطقه به کلیپ Willian اندازه گیری cross گذشته دروازه بان Kasper Schmeichel فقط گذشته ساعت.

لستر بدون خلاقیت هافبک حمله James Donald که از دست رفته بود با یک هیپ مشکل تلاش برای پاسخ اگر چه آنها کوه برخی از دیر دیر فشار است.

چلسی بوده است شناور پس از فصل را از سر گرفت پس از رمان coronavirus توقف برنده هر دو بازی های لیگ برتر به تحکیم جایگاه چهارم و آنها در حال حاضر به نیمه نهایی جام برای نگاه به جلو به.

لستر از سوی دیگر تلاش کرده اند برای کشف خود ریتم نقشه کشی دو بار در لیگ و در حالی که آنها هنوز هم سوم تیم های دیگر در حال تنفس پایین گردن خود را.

“این مهم بود برای به دست آوردن پیروزی و حفظ شتاب رفتن” Barkley گفت. “در حاصل کار دو تیم گفت: ما به اندازه کافی خوب نیست و به آوازی در زمین و ما بهبود یافته است.”

این سومین بار در این سال جام حذفی یک چهارم نهایی را به این سمت دور و چگونه لستر انجام داده اند می تواند با پر سر و صدا پشتیبانی آنها معمولا دریافت در کینگ پاور استادیوم.

آنها شروع بازی به خوبی با هاروی بارنز داشتن نیمی از شانس و جانی اوانز فقط عدم اتصال با یک ضربه سر.

چلسی دروازه بان ویلی کابایرو نیست و برای انجام, اگر چه او تقلا دور Youri Tielemans شات.

لمپارد ناراضی بود و می تواند به وضوح شنیده می شود گفتن تیم خود را به “زنده شدن” در خالی ورزشگاه.

جوان سه نفر ماسون کوه بیلی گیلمور و Reece James همه در حاصل کار دو تیم با Barkley, Mateo Kovacic و کسر Azpilicueta ارسال به اضافه کردن برخی از تجربه.

لمپارد بود که با پاداش بسیار-صفحه نمایش بهبود یافته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>