کریستیانو رونالدو گزارش به چلسی مرکز آموزش برای آزمایش های پزشکی در روز سه شنبه پس از 10 هفته نبود. پنج-زمان Ballon d’or برنده مشاهده دو هفته انزوا دوره در خانه اش در تورین پس از گذراندن مستند دوره اهل پرتغال است.

او شده است در کنار هم تیمی های خود از کمک کوبید ضرب و شتم اینتر میلان 2-0 در 8 مارس پس از آن که او پرواز کرد به خانه اش در جزیره مادیرا پرتغال.

سری به حالت تعلیق در آمد یک روز بعد از زمانی که دولت ایتالیا دستور داد در سراسر کشور مستند. لیگ امیدوار است به سر در ژوئن 13, اگر آن را می تواند رسیدن به یک توافق با دولت است که ممنوع رویدادهای ورزشی تا ژوئن 14.

خارج از مرکز آموزش در شهر تورین روزنامه نگاران و عکاسان به علاوه برخی از طرفداران شد در دست زمانی که رونالدو وارد به تنهایی رانندگی یک جیپ. او از اولین بازیکنان یوونتوس که در سمت چپ ایتالیا در این مستند به گزارش بازگشت به این تیم است.

مانند تمام سری آ, بازیکنان, رونالدو بود که تست شده برای coronavirus و تحت فیزیکی دیگر امتحانات.

سه منچستریونایتد — Daniele Rugani, Blaise Matuidi و پائولو Dybala — آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول مستند. هر سه بازیافت.

رونالدو در فرم بالا قبل از این مستند به ثمر رساند 21 بار در 22 سری مسابقات. در یکی مانده به آخر بازی قبل از تعلیق رونالدو مشخص شده خود را از 1000 امین بازی رسمی به ثمر رساند در 11th مستقیم سری بازی. که همسان سری آ رکورد تعیین شده توسط Gabriel Batistuta در سال 1994 و مساوی توسط Fabio Quagliarella فصل گذشته.

در فصل دوم خود را در یوونتوس رونالدو است که به برنده دوم مستقیم سری یک عنوان. یوونتوس منجر لاتزیو با یک نقطه.

در لیگ قهرمانان یوونتوس نیاز به سرنگونی 1-0 اولین پا کسری به لیون در دور 16.

در نیمه نهایی جام, یوونتوس درو با آث میلان 1-1 در پا برای اولین بار حسن نیت ارائه میدهد از اضافه پنالتی از رونالدو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im