رونالدو علائم 1000 هفتم بازی با رکورد برابری هدف

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریستیانو رونالدو به ثمر رساند به رکورد برابری 11th متوالی سری بازی در 1000 هفتم مسابقه حرفه ای به یوونتوس تمدید لیگ خود را منجر شود در روز شنبه با پیروزی 2-1 بیش از زیرزمین باشگاه SPAL. 35 سال شصت و شش دقیقه قبل از استراحت برابر علامت های برگزار شده توسط Gabriel Batistuta و Fabio Quagliarella. پنج-زمان Ballon d’or برنده به ثمر رساند تا 25 گل در همه رقابت های این فصل برای یوونتوس از جمله 16 در زمان اجرا از 11 منطبق است.

آرون رمزی اضافه شده یک دوم پس از یک ساعت قبل از Andrea Petagna کشیده یکی از نقطه ای برای SPAL. آن را به یوونتوس بازگشت به برنده شدن در راه دور از خانه متوالی پس از شکست برابر ناپولی و هلاس ورونا و جلوتر از هفته آینده سفر به فرانسه باشگاه لیون در لیگ قهرمانان گذشته 16 برای اولین بار پا.

Maurizio Sarri طرف باز کرد تا برتری چهار نقطه در دوم قرار لاتزیو که در سفر به جنوا در روز یکشنبه. اینتر میلان در شش امتیاز پشت سر رئال قبل از بازی خود در خانه برابر سامپدوریا. رونالدو تا به حال یک گل زود هنگام حکومت آفساید ساخته شده اما هیچ اشتباه هنگامی که در حال اجرا بر روی Juan Cuadrado کم صلیب پس از رمزی توپ رو به جلو است.

پرتغالی به جلو کشید سطح با سامپدوریا به جلو Quagliarella که در ژانویه 2019 مساوی علامت قبلا به دست آمده توسط Batistuta در 1994-1995 برای فیورنتینا.

هر دو ایتالیایی Quagliarella و آرژانتین Batistuta رفت و در پایان فصل به یوونتوس بهترین گلزن خود شاهکار با به ثمر رساندن 26 گل در مجموع. رونالدو 21 گل در سری A در این فصل پنج پشت گلزن برجسته چیرو بی حرکت. رمزی دو برابر Juve سرب در ساعت علامت چفتی کردن بر روی پائولو Dybala تصویب به تولید یک مدال دیگر تنبلی و سنگینی حرکت کردن بیش از SPAL دروازه بان Etrit Berisha برای دومین هدف لیگ این فصل است.

Petagna کشیده یکی از پشت با یک پنالتی تعلق می گیرد پس از یک ور نقد و بررسی برای یک Daniele Rugani ناپاک در سیمون Missiroli. رونالدو از دست رفته chace دوم زمانی که او ضربه آزاد ضربه میره اما Sarri طرف به دست آورده ارزشمند سه امتیاز در برابر ساز و برگ آنها تا به حال موفق به ضرب و شتم دور از خانه در دو فصل قبلی.

یوونتوس کاپیتان Giorgio Chiellini کردم اولین شروع خود را پس از طرد با یک رباط صلیبی زانو آسیب در ماه اوت گذشته, بازی, برای 55 دقیقه در فرارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>