رومن رینز تحت نظارت توسط WWE پزشکان برای Covid-19: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Roman Reigns اعلام کرده بود در سال 2018 است که او با در نظر گرفتن زمان از کشتی حرفه ای خود را به عنوان لوسمی بازگشته بود. طرفداران تا به حال هیچ ایده که روم شده بود زندگی با سرطان برای 11 سال و او اعلام کرد در یک قسمت از دوشنبه شب Raw که از آن بازگشته است. طرفداران شاد هنگامی که رومی آمد بازگشت به WWE Universe که به سرطان خون شد و در بهبودی.

روم در جریان کامل پس از بازگشت است و به تازگی قصد به چالش گلدبرگ برای WWE مسابقه قهرمانی در رسلمنیا 36. WWE اعلام کرده بود که در رسلمنیا 36 در حال رفتن به محل در عملکرد مرکز در فلوریدا است و قرار بود دو روز امر است.

همچنین بخوانید: 4-زمان WWE Champion Daniel Bryan ممکن است که در مرخصی به زودی

اما وجود دارد یک گزارش از ما که WWE پزشکان در حال نگه داشتن یک چشم بر حاکم با توجه به سابقه پزشکی او. مشهور کشتی حرفه ای روزنامه نگار دیو ملتزر اعلام کرد که WWE است پزشکان نظارت بر Roman Reigns. او لوسمی در بهبودی, اما آن است که هنوز هم وجود دارد.

“آنها باید پزشکان که در حال رفتن به نظارت رومن رینز اما او یک ضعف سیستم ایمنی به یک درجه به دلیل سرطان خون CML است که او برای زندگی است. او آن را ضرب و شتم. آن را نمی ممکن است دوباره آن ممکن است دوباره. CML است یکی از آن چیزهایی است که می توانید به عقب می آیند و شما می دانید, به احتمال زیاد خواهد شد و او به احتمال زیاد از طریق همان سناریو است که او انجام داد. این یکی از آن چیزهایی است که شما در آن می توانید به عقب می آیند. که یکی از چیزهایی که واقعا خوب به عنوان دور به عنوان خطر می رود.”

همچنین بخوانید: WWE Wrestlemania 36 را به محل بیش از دو روز در میان Coronavirus ترساندن

پس از برنده شدن در WWE قهرمانی در سوپر مرحله نهایی مسابقات گلدبرگ بیرون آمد و به یک گروه کر از بوس در شروع اسمک دان. او بلافاصله پرسید: “چه کسی بعدی’. این زمان آن را هیچ جای تعجب است که رومن رینز بود فرد آمده و چالش گلدبرگ. همه می دانستند چه این طرح برای رسلمنیا 36 و آن را تایید کرد به عنوان رومی گفته گلدبرگ “من بعدی”.

گلدبرگ و رومن رینز است یک رویای بازی برای بسیاری از آنها امیدوار بودند برای یک ماجراجویی. وجود دارد یکی دیگر از فرصت برای روم به ذبح کردن یکی دیگر از افسانه در رسلمنیا.

اما این آخرین قطعه از اخبار کشتی کج طرفداران نگران است.

(ما نمی توانیم به بررسی صحت اخبار و نظر ساخته شده بود در کشتی ناظر رادیو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>