نقش زنان افسر در نیروهای مسلح | HT مبین

در دیوان عالی کشور حکم روز دوشنبه برخی از سوالات مهم (و پاسخ) در مورد نقش زنان افسر در نیروهای مسلح.

هنگامی که نیروهای مسلح شروع به كاركرد ،

ارتش نیروی هوایی و نیروی دریایی شروع به كاركرد زنان به عنوان کوتاه-کمیسیون خدمات (SSC) افسران در سال 1992. این اولین بار بود که زنان اجازه داده شد برای پیوستن به ارتش در خارج از پزشکی در جریان است. در ابتدا آنها می تواند در خدمت برای پنج سال و خدمات خود را می تواند تمدید پنج سال دیگر. در سال 2006 یک سیاست تجدید نظر و اجازه آنها را به خدمت حداکثر به مدت 14 سال به عنوان SSC افسران. بر خلاف نر افسران زنان می توانند عضویت فقط از طریق SSC; آنها داده نشده ab initio کمیسیون دائمی در هر یک از نیروهای مسلح

آیا زنان اجازه خدمت در مبارزه با موقعیت?

وجود دارد بیش از 3500 زنان در ارتش اما خط مقدم مبارزه نقش داشتند از حد به آنها را تا زمانی که مودی دولت تصویب یک نیروی هوایی هند (IAF) طرح در سال 2015 به induct آنها را به جنگنده جریان. کشتی های جنگی و تانک و موقعیت خود را در مبارزه با پیاده نظام هنوز هیچ مناطق برای زنان است. نیروی دریایی اتحاد زنان به عنوان خلبانان و ناظران در هیئت مدیره خود دریایی هواپیمای شناسایی است که نقش جنگی.

که در آن بال بودند برای اولین بار اعطا کمیسیون دائمی?

در سپتامبر سال 2008 وزارت دفاع تصمیم به اعطای کمیسیون دائمی (PC) به واجد شرایط SSC زنان ماموران در شاخه مانند قاضی مدافع عمومی و آموزش ارتش سپاه. تا آن زمان زنان در نیروهای مسلح ارائه شد PC تنها در پزشکی بال.

که شاخه های نیروهای مسلح شد و بعد باز به زنان برای PC?

جدا از حقوقی و آموزش و پرورش دو بال ارتش از این سال خواهد اعطای PC به زنان در شاخه مانند سیگنال های مهندسین ارتش حمل و نقل هوایی, هوایی ارتش, دفاع, الکترونیک و مکانیک مهندسین ارتش سپاه خدمت ارتش فرمان سپاه و هوش. پس از دوشنبه دادگاه عالی سفارش زنان افسران می تواند فرماندهی واحد در این شاخه اگر واجد شرایط یافت. به نیروی هوایی اسرائیل و نیروی دریایی نیز ارائه کامپیوتر به زنان در انتخاب شاخه.

را افسران تواند به طور خودکار واجد شرایط برای PC SC حکم?

این است که چنین نیست. SSC زنان افسر خواهد بود در نظر گرفته شده برای اعطای PC بر اساس شایستگی خود را شایستگی و خدمات نیاز دارد. درست مثل نر SSC افسران مناسب بودن آنها برای PC خواهد شد که به تصویب هیئت مدیره.

مرد هستند SSC افسران واجد شرایط برای مبارزه و فرمان نقش?

نر SSC افسران که پیوستن به مبارزه با سلاح های مانند پیاده نظام زرهی سپاه و توپخانه واجد شرایط برای PC در این جریان است. به عنوان زنان SSC افسران نمی تواند راه اندازی به مبارزه با سلاح های, سوال از آنها گرفتن کامپیوتر در آغوش مانند پیاده نظام زرهی سپاه و توپخانه نمی افتد در حال حاضر. نر SSC افسران که با معیارهای فرمان نقش ها با توجه به چنین موقعیت.

که به کشورها اجازه می دهد زنان در نقش های رزمی?

ایالات متحده و اسرائیل و کره شمالی فرانسه, آلمان, هلند, استرالیا و کانادا در میان جهانی ارتش های که استخدام زنان در خط مقدم مبارزه با موقعیت های. ارتش هند را ارائه نمی کند خط مقدم مبارزه با نقش زنان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر