راجرز می گوید لستر انعطاف پذیر خواهد بود در میان COVID-19 سنبله

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Leicester City مدیر برندان راجرز می گوید این باشگاه قدرت پادشاه ورزشگاه “یک محیط بسیار امن” و تیم خود را ادامه خواهد داد به کار در راه همان است مگر اینکه در غیر این صورت گفته توسط مقامات محلی به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد افزایش در این منطقه است. دولت تحمیل کرده است یک مستند در شهر لستر بالاتر است که ميزان عفونت از هر جای دیگری در کشور در آن عمده تلاش برای جلوگیری از شیوع محلی به جای اقدامات ملی.

به گزارش روز دوشنبه تصمیم گیری است که می تواند لستر بازی های خود باقی مانده لیگ برتر, بازی های خانگی در خنثی سالن راجرز گفت که تیم او تا به حال انعطاف پذیر باشد.

“هیچ چیز تغییر کرده است از نظر ما کار کرده اند تا کنون در سراسر این وضعیت” راجرز به خبرنگاران گفت:. “این یک محیط امن برای بازی در. ما فقط کار نگه دارید تا زمانی که به ما گفته شده در غیر این صورت.

“من همیشه گفته ام ما را بر این اساس واکنش نشان می دهند. ما باید به چابکی در این دوره است. من فکر می کنم در این لحظه در زمان ما در امن ترین جای ما می تواند در شرایط کار ما این ورزشگاه همچنین.”

لستر دیدار اورتون در روز شنبه و پس از آن مجموعه به میزبان کریستال پالاس در روز شنبه. کاخ مدیر روی هاجسون گفت: او را دنبال لیگ دستورالعمل که در آن تیم خود را به بازی است که ثابت است.

“ما خوشحال هستیم که برای رفتن و بازی لستر در هر کجا که در لیگ برتر احساس می کند ما باید بازی… من کاملا خوشحال به اجازه دهید لیگ برتر مراقبت از آن” گفت: هاجسون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>