روبات با استفاده از اشعه uv برای کشتن ویروس است که باعث Covid-19: همه شما نیاز به دانستن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جهان مسابقه است و نسبت به پیدا کردن درمان برای بیماری کروناویروس که ویران را از طریق جهان آلوده کردن میلیون ها نفر. تنها در هفت ماه این بیماری باعث می شود همه را تحت تاثیر قرار, اما یک تعداد انگشت شماری از کشورها است.

اما قبل از واکسن آماده است تا بسیاری از تکنولوژی کارشناسان باید خود را با هم مخلوط منابع و دانش با هم برای پیدا کردن راه حل برای به حداقل نابود Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

برجسته در میان آنها آمازون است که راه اندازی یک ربات است که ادعا می کند برای از بین بردن ویروس با استفاده از ultaviolet اشعه. ربات رونمایی شد در ماه مه این سال در سراسر کسب و کار خرده فروشی و فرودگاه ها و بیمارستان ها که نیاز به تمیز کردن مکرر.

پس چگونه این ربات کار می کند ؟

این دستگاه به نظر می رسد مانند یک هتل توشه سبد خرید با چرخ متصل به آن است. آن نصب شده است با نزدیک به 10 ماوراء بنفش tubelights که هدف قرار دادن و ضد عفونی کردن راهرو و جاهای دیگر اغلب در لمس توسط مردم است.

ربات رول پایین راهرو و مناطق از ساختمان های دیگر برای اطمینان از هیچ گوشه سمت چپ دست نخورده.

در یک پست وبلاگ آمازون گفت که ناوگان روبات انجام بیش از 8000 ساعت از تمیز کردن هر روز.

آمازون تنها به آمده تا با این راه حل است ؟

هیچ. سایت های فن آوری در سراسر جهان را تحت پوشش دیگر چنین قابل توجه investions که در حال کمک در چک کردن گسترش بیماری کروناویروس.

یک شرکت مستقر در ایالات متحده ساخته شده است LightStrike ربات برای ضد عفونی کردن مناطق بزرگ با استفاده از نور UV. این شرکت ادعا می کند که آن دستگاه می تواند خلاص شدن از فعال coronavirus در عرض دو دقیقه.

ربات است نه فروش اما این شرکت ارائه شده است و آن را در اجاره به شرکت های مختلف.

LighStrike با استفاده از لامپ زنون ساخته شده توسط این شرکت به آتش شدید اشعه های نور در معرض سطوح. آن را ادعا می کند که این امواج نور در یک طیف می تواند کشتن ویروس ها و باکتری ها.

اشعه ماوراء بنفش نور و Covid-19

بسیاری از شرکت ها و موسسات در سراسر جهان به تحقیق در ماورای بنفش (UV) نور و تاثیر آن بر Covid-19. با توجه به بهداشت اروپا پیشرو وب سایت بهداشت در اتحادیه اروپا اشعه ماوراء بنفش استفاده می شود به عنوان یک شکل از مواد ضد عفونی کننده و طیف وسیعی از 200 به 300 nanometres.

هر چند آن را با هشدار نسبت به هزینه های بالا درگیر در بالا استفاده poweredd اشعه uv برای کشتن Sars-CoV-2, ویروس, وب سایت, لیست برخی از تحقیقات اخیر که در آن شفاف هادی استفاده می شود در نتیجه آوردن هزینه قابل توجهی پایین.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در ضمن هشدار داد مردم به استفاده از اشعه uv برای ضد عفونی کردن دست ها و یا مناطق دیگر پوست شما است. Theese اشعه می تواند باعث تحریک پوست و حتی می تواند آسیب چشم مردم است. بنابراین با توجه به تمیز کردن دست های خود را با دست بر اساس الکل مالش و یا شستن دست های خود را با آب و صابون موثر ترین راه برای حذف ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>