Robert Lewandowski دو لبه بایرن گذشته پایین سمت پادربورن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوندسلیگا رهبران بایرن مونیخ فشرده گذشته پایین سمت پادربورن 3-2 روز جمعه به عنوان Robert Lewandowski مشبک دو بار به فراغت دروازه بان مانوئل نویر را از خجالت در نهایی خود را قبل از بازی رو به چلسی در لیگ قهرمانان.

Lewandowski در حال حاضر در لیگ پیشرو چوب خط حساب کردن از 25 گل در پرواز بالا نشان دادن اهمیت خود را برای این تیم پیش از روز سه شنبه گذشته 16 برای اولین بار پا کراوات در لندن است.

بایرن دو بار تسلیم سرب در مونیخ قبل از تامین این پیروزی که برگ های آنها را در چهار نقطه روشن است.

با بایرن منجر 1-0 به لطف سرژ Gnabry اولیه هدف نویر mistimed ترخیص خارج از منطقه خود را اجازه می دهد پادربورن هافبک دنیس Srbeny به آتش به یک شبکه خالی درست قبل از نیمه وقت.

“من نگران ضربه زدن به او را زیرا که می توانست یک کارت قرمز” نویر توضیح داد.

“من تا به حال احساس او را به توپ قبل از من. به همین دلیل به نظر می رسد که راه. این بخشی از بازی من و آن اتفاق می افتد.”

اما Lewandowski پس از آن رخ داد در 70 دقیقه به آن را 2-1 تنها برای پادربورن به رسم دوباره پس از فقیر از مجاز سون Michel یک شیر آب ساده در 15 دقیقه از زمان است.

اما هنوز هم وجود دارد زمان برای Lewandowski به آتش خانه برنده با تشکر Gnabry صلیب عالی.

در ساخت بایرن مربی Hansi تلنگر هشدار داد تیم خود را مجبور به تمرکز بر پادربورن گذشت اما غول های باواریا به نظر می رسید که یک چشم در چلسی.

“پادربورن کاملا به چالش کشیده ما به آخرین” بستری تلنگر.

پادربورن بود و توپ در بایرن خالص پس از چهار دقیقه زمانی که خود مهاجم Streli Mamba تضعیف توپ تحت نویر اما تلاش شد پرچم آفساید.

به عنوان انتظار می رود, Bayern در زمان اولیه در آلیانز آرنا که Gnabry خود را جشن گرفتند 100 بوندسلیگا ظاهر با چرخش و ضربه زدن به گوشه پایین در 26 دقیقه.

پادربورن درو سطح پس از نویر mistimed ترخیص خارج از جعبه.

آلمان کاپیتان تا به حال دو بار قبلا پاک خطر برخورد با از راه دور شانس در نظر گرفته شده برای پادربورن را هدایت می کند.

این تاکتیک نتیجه معکوس یک سوم زمانی که او موفق به پاک کردن توپ بیش از دفاع به معنای Srbeny که خود را نگه داشته خنک و چاک دار به خالی بایرن خالص 44 دقیقه است.

با نمرات قفل شده است و در 1-1 و زمان تیک تاک پایین Lewandowski ترمیم میزبان منجر شود که Gnabry او را تا برای یک کشنده شات در 70 دقیقه.

پادربورن با این حال برگشتم دوباره و میشل به آنها گل دوم با ضربه زدن به صفحه اصلی ارتجاعی بعد از نویر ذخیره کرده بود یک شات با جایگزینی چپ-پشت دنیس Jastrzembski.

آن را Gnabry دوباره ارائه شده است که به کمک یک اینچ-مناسب صلیب که Lewandowski جاروب خانه دو دقیقه از زمان برای حل و فصل این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>