‘جاده به هرج و مرج’: ساعت مودی در پاسخ به ضد کا تظاهرات با درخواست تجدید نظر به Oppn

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه در دفاع از تابعیت قانون تصویب شده توسط دولت برای محافظت از اقلیت های مذهبی از کشورهای همسایه اما همچنین راه اندازی یک حمله شدید در “کنگره و اکوسیستم آن” که پخش می شد “خیالی ترس” که در این قانون خواهد قاپ زنی تابعیت از سرخپوستان.

“هیچ هندی – آیا مسیحیان, مسلمانان, جین سیک ها مسیحیان… – خود را از دست تابعیت از آنجا که این قانون” گفت: Lok سبها در پاسخ خود به بحث و گفتگو در حرکت با تشکر از رئیس جمهور رام نات Kovind برای آدرس خود را به جلسه مشترک مجلس.

ساعت مودی که در برخورد با مخالفان حملات بیش از ستیز شهروندی, اصلاحیه لایحه نسبت به پایان 100 دقیقه پاسخ خواست مخالفان را به نقد و بررسی آن ایستاده و هشدار داد که این اعتراضات و امتناع از مردم به پیروی از قوانین خواهد پرتاب این کشور در مسیر هرج و مرج است.

“اگر راجستان مجمع enacts یک قانون و هیچ کس آن را می پذیرد چه خواهد بود ، اگر Madhya Pradesh مجمع تصمیم می گیرد چیزی و مردم می آیند در خیابان ها در برابر آن می تواند شما را یک کشور بود. این خواهد بود که راه به هرج و مرج,” او گفت:.

همچنین سازمان دیده بان | ‘اگر ما کار می کرد مانند آنها…’: ساعت افزایش رم, معبد, مقاله 370 در Lok سبها

محوری PM مودی پاسخ به انتقاد بر قانون تابعیت بود برای حمله به کنگره-رهبری مخالف – او گفت: همان مجموعه ای از افرادی که هیچ تردیدی در گرفتن عکس با افرادی که می خواهید به تقسیم کشور (tukde tukde باند) – که دروغ و شایعات در مورد قانون برای گمراه کردن مردم است.

او راه اندازی یک گیاه ضد حمله در کنگره هم گفت: آن را یک حزب که در آن مردم باید به بحث در مورد صرفه جویی در قانون اساسی به خصوص با توجه به تعداد موارد هنگامی که آن را به حال قانون اساسی را نقض روح.

“شده است وجود دارد بحث از “ذخیره اساسی’. من موافق کنگره باید بگویم این 100 بار در روز. شاید آنها متوجه اشتباهات گذشته خود را. آیا شما فراموش نکنید که این شعار در طول اضطراری ؟ هنگامی که منتخب دولت برکنار شد? زمانی که کابینه قطعنامه بودند پاره شده?” او گفت:.

و یا هنگامی که او را پیمایش موضوع به ضد سیک شورش از سال 1984 هنگامی که هزاران نفر از سیک ها کشته شدند, برخی از زنده سوزانده. و در عین حال کنگره منصوب کرده بود یک رهبر را متهم به دست داشتن در شورش به عنوان وزیر یک دولت است.

او همچنین به نقل از یک نامه نوشته شده توسط نخست وزیر جواهر لعل نهرو پس از آن وزیر از آسام Gopinath Bordoloi قبل از نهرو – لیاقت پیمان برای محافظت از اقلیت ها در هر دو کشور امضا شد.

“این برای کسانی که ما را متهم به از هندو و مسلمان. نهرو گفت: در این نامه ‘شما باید تفاوت بین هندو پناهندگان و مهاجران مسلمان این کشور باید مسئولیت پناهندگان” ساعت مودی گفت.

پس از نهرو-لیاقت پیمان PM مودی گفت: نهرو گفت: Lok سبها در 5 نوامبر سال 1950 است که بدون شک وجود دارد که تحت تاثیر افرادی که آمده اند به هند باید با توجه به تابعیت و اگر قانون اجازه نمی دهد این قانون باید تغییر کند.

“من می خواهم به درخواست کنگره است. شد پاندیت نهرو جمعی ؟ آیا او می خواهم یک هندو Rashtra?” ساعت مودی گفت: بازی برگشت هزینه شده است که شفافیت در دولت و حزب برای هل دادن پیش رو با قانون تابعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر