نوشته شده توسط Janardhan Koushik | Chennai | به روز شده: فوریه 4 سال 2020 10:08:12 am

DMK معتقد است که I-PAC همکاری خواهد اطمینان حاصل شود آنها را یک پیروزی قاطعانه در 2021 انتخابات است.

M K استالین به رهبری Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) تبدیل شده است و آخرین, سیاسی و برگ را مهر و موم یک پیمان سیاسی استراتژیست Prashant Kishor-led شرکت مشاوره سیاسی هند اقدام کمیته (I-PAC) سال آینده دولت سنجی مونتاژ. در حالی که DMK رهبری معتقد است که همکاری با Kishor شرکت خواهد اطمینان حاصل شود آنها را یک پیروزی قاطعانه در 2021 انتخابات رقیب-احزاب سیاسی و مفسران ما کمی متفاوت است.

تایید رسمی قرار داده است برای پایان دادن به گمانه زنی در اطراف DMK نزدیک شدن به Kishor سیاسی حمایت گروه پس از این حزب تا به حال خرید اینترنتی با سابق استراتژیست Sunil Konelelu در نوامبر سال 2019.

DMK تا به حال جاروب 2019 Lok سبها انتخابات برنده 38 39 کرسی است. در این نظر سنجی به 22 خالی کرسیهای مجلس در دولت حزب ساخته انتخاباتی تاخت و تاز شده توسط عقد 13 کرسی است. حتی در به تازگی برگزار شد روستایی بدن در انتخابات DMK موفق به کسب بیشترین تعداد کرسی است. با این چشم انداز در انتخابات سال آینده به دنبال روشن تصمیم به شامل Prashant Kishor در تیم خود را مطرح کرده است کاملا چند ابرو.

در نظر گرفتن یک حفاری در DMK تصمیم به همکاری با من-PAC AIADMK وزیر D Jayakumar دوشنبه گفت که “M K استالین باید از این پس بود به عنوان P K استالین” به عنوان DMK رهبر را گوش دادن تنها به Kishor دستورات در حال حاضر به بعد. “DMK دهکدهای از دست داد اعتماد به نفس در ماشین آلات و رهبران محلی و از این رو آنها باید استخدام یک استراتژیست برای مجمع انتخابات,” او گفت:.

R Venkatesh, ویرایشگر, یک پیشرو تامیل روزانه گفت: indianexpress.com که DMK حرکت به استخدام Prashant Kishor را در بیشتر حرفه ای در داخل حزب.

“Prashant Kishor شده است قادر به ارائه خود را زودتر تکالیف. وجود دارد یک تفاوت بین شخص ثالث مانند I-PAC تجزیه و تحلیل عمومی و خوی در مقایسه با حزب کادرهای’ نظر. را در حرفه ای آنها طناب در یک استراتژیست ارشد مانند Prashant Kishor. و بله, بسیاری از احزاب سنتی ممکن است مثل این حرفه ای اما استالین درک کرده است که او نیاز به یک فشار بود. داخلی DMK را مورد تجزیه و تحلیل رای دهندگان رفتار – آرزوهای خود, دوست, دوست نداشتن, و غیره. این یک رویکرد بسیار حرفه ای توسط DMK آیا آنها موفق می شوند یا نه بستگی به رای دهندگان. ما می توانیم ارزیابی تفاوت در مبارزات انتخاباتی خود را و می گویند که آیا آن کار کرده است یا نه” او گفت:.

Venkatesh بیشتر اضافه شده است که آرمان امروز رای دهندگان متفاوت از یک مکان به مکان دیگر حتی در درون دولت است. “شهری و روستایی رای دهندگان مختلف آرمان های آن را نه یک بعدی دیگر. در اوایل استفاده می شود وجود یک رهبر و مردم به دنبال هر چه او گفت و رهبر در زمان افکار عمومی اگر چیزی کار نمی کند. اما امروز با ظهور ظهور رسانه های اجتماعی و گسترده بحث در سراسر کشور و ظهور جدید ذینفعان آن را تبدیل به چند بعدی. بنابراین برای نجات این موجود رای بانک و برای رسیدن به نسل جدید از رای دهندگان احزاب فکر می کنم آنها نیاز به حمایت های خارجی و از این رو آنها را به استخدام آنها,” او اضافه شده است.

یک روزنامه نگار ارشد گفت: حزب مشارکت با Prashant Kishor آغاز شده بود بسیار زودتر و این فقط یک تایید رسمی. “در طول های اخیر Periyar جنجال های Dravidar Kazhagam و دوم-پله رهبران اعتراض برعلیه برابر Rajinikanth و حتی برخی از انتقاد دیگر گروه مذهبی. اما آنجا نبود واکنش از DMK و به خصوص از استالین. آنها نمی خواهند به از دست دادن رای بانک از طریق سازماندهی تظاهرات یا اعتراض نفع Periyar و تحریک گروه دیگر همه اینها بخشی از استراتژی انتخاباتی خود را,” او گفت:.

مفسر سیاسی Raveendran Duraisamy گفت: DMK را با همکاری I-PAC نشان می دهد که آنها می ترسند از یک بازیکن جدید خواهم Rajinikanth. “Prashant Kishor نزدیک Rajinikanth زودتر با یک دیدگاه است که او خواهد بود که تعویض بازی در سال 2021 انتخابات اما پس از Rajinikanth گفت Kishor به صبر برای برخی از دوره است که او آماده نیست او منتقل پایگاه خود را به احزاب دیگر. استالین فکر می کند که تصویر Kishor به تنهایی می تواند کمک به او برای موفقیت در انتخابات ممکن است نتیجه معکوس. Kishor یک تاجر است antics خود را با سن حزب مانند DMK ممکن است کار خوبی است. استراتژی های خود را خواهد irk از DMK دفتر حامل در سطح زمین شده بودند پس از یک مسیر خاص در تمام این سالها و کار برای رفاه ، علاوه بر این پس از استالین شکست خورد Edappadi در همه انتخابات اخیر روشن شده است که 2021 انتخابات در حال رفتن به بین DMK و دیگران. پس به مذاکره تهدیدات دیگر مانند Rajinikanth استالین استخدام Kishor تیم,” او اضافه شده است.

I-PAC مرتبط با Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party برای فوریه 8 نظر سنجی به دهلی شورای ملی و نیز دست با Mamata بانرجی را Trinamool کنگره (TMC) در غرب بنگال.

📢 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de