Ritu Phogat غالب حریف چینی در دوم MMA مبارزه در یک: پادشاه …

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند قهرمان کشتی گیر-تبدیل-مخلوط هنرهای رزمی (MMA) جنگنده Ritu Phogat ادامه داد: به تسلط در یکی از مسابقات به عنوان او بریده شده تا یک پیروزی با تصمیم به اتفاق آرا در برابر debutante وو Chiao چن از چین در یک: پادشاه جنگل پشت درهای بسته برگزار شد در سنگاپور ورزشگاه سرپوشیده امروز. چینی ها که یک 8-0 رکورد به عنوان یک تازه کار در MMA شده است و سابق JJIF آسیایی, Jiu-Jitsu قهرمانی مدال طلا شد هیچ بازی برای تعیین هندی در به شدت یک طرفه زنان atomweight مسابقه.

Phogat کنترل هر یک از سه دور با استفاده از قدرت او و قدرت را به زور در اوایل takedowns از حریف خود را نگه داشته و او دوخته به زمین. وو سخت در تلاش برای به چالش کشیدن هند در دور دوم اما Phogat ثابت بیش از حد قوی دست و پنجه نرم مبادلات و انجام نمی دهد حریف خود را هر فرصتی برای دفاع از. دور نهایی شاهد هند در تهاجمی که او را نگه داشته و فرود ضربات مرگبار در وو به اتفاق آرا برنده اعلام شده توسط سه قاضی در حال حاضر.

“برنده دوم مسابقه در یکی از مسابقات قهرمانی شده است یک احساس بسیار خوب و سطح اعتماد به نفس شده و افزایش بیشتر است. من می خواهم برای تشکر از مربیان و هند حامیان ، هدف من تبدیل شدن به هند برای اولین بار MMA قهرمان جهان است که هنوز هم یک راه طولانی دور اما من را حفظ خواهد کرد مشغول به کار با تعداد زیادی از فداکاری برای رسیدن به آن گفت:” Phogat پس از پیروزی او.

Phogat پیروزی به دنبال یک کون اولین سال گذشته که در آن او به پایان رسید Nam Hee Kim در دور اول با ویژگی های حذفی. دختر افسانه ای کشتی کج مربی Mahavir سینگ Phogat صعود طلا در سال 2016 مشترک المنافع کشتی قهرمانی و یک نقره در جهان زیر 23 کشتی قهرمانی قبل از ساخت یک انتقال آرام به مخلوط martials هنر. آموزش با چند موی تای و جوجیتسو برزیلی قهرمان جهان در سنگاپور کمک کرده است تا 25 ساله آمپر تا او قابل توجه و ارائه مهارت و او امیدوار است که او در ادامه موفقیت الهام بخش بیشتر سرخپوستان به دنبال او راه.

“من هیجان زده هستم که به نمایندگی از هند در MMA در حال حاضر. این رو به رشد است و من پیش بینی است که آن را در هند به زودی” گفت: Phogat.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>