Rishi Sunak, Narayana Murthy پسر-در-قانون آماده به انگلستان بودجه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا اولین بودجه پس مبارزه با تروریسم در اروپا برگزار خواهد شد در تاریخ 11 مارس به عنوان برنامه ریزی شده این کشور, وزیر جدید اقتصاد و دارایی Rishi Sunak گفت: پس از شوک استعفای سلف ساجد جاوید.

“ترک خوردگی در آماده سازی برای اولین بودجه در مارس 11,” توییتی Sunak که نخست وزیر بوریس جانسون هفته گذشته منصوب به پست صدراعظم از خزانه.

پیشنهادات زیر می تواند بودجه تاخیر به Sunak زمان بیشتری برای آماده شدن برای این رویداد کلیدی جدید امور مالی ارشد اضافه شده است که سالانه به روز رسانی در دولت مالیات و صرف برنامه های “تحویل در وعده ما به مردم-درست کردن و رها کردن این کشور بالقوه”.

جاوید استعفا داد و پس از جانسون ارائه شده به او را نگه دارید و تنها اگر او اخراج تمام مشاوران سیاسی خود را به عنوان نخست وزیری در خیابان داونینگ در اتاق به نظر می رسد که بیشتر می گویند بیش خزانه سیاست.

Sunak, 39, شده بود جاوید معاون.

انگلیس در نهایت ترک اتحادیه اروپا در ژانویه 31, ترک جانسون وظیفه با توجه به معاملات تجاری در سراسر جهان.

او در عین حال بخواهد به بهبود بهره وری در شهرستانها در خارج از لندن با کمک عظیم پروژه های زیربنایی مانند آهن با سرعت بالا جدید HS2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>