‘شورش بخشی از زندگی’: Haryana وزیر شوکه کننده در دهلی خشونت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هاریانا قدرت وزیر Ranjit سینگ Chautala لگد کردن یک طوفان روز پنج شنبه با سخنان خود در شورش جمعی در سرمایه های ملی است که در حال حاضر 34 هزینه زندگی. وزیر که خواسته شده بود در مورد اخیر دور از خشونت در سرمایه های ملی به خبرنگاران گفت: این اولین بار نیست که شورش اتفاق افتاده بود.

“شورش نگه می افتد. آنها شده اند اتفاق می افتد در گذشته بیش از حد… وقتی ایندیرا گاندی ترور شد, همه از دهلی سوختن بود. این بخشی از زندگی است که نگه می دارد اتفاق می افتد” وزیر به خبرنگاران گفت: با توجه به قرار توسط خبرگزاری ANI.

در دهلی نو Chautala ادامه داد: دولت تا به حال به سرعت کنترل آن است. “دیروز حکومت نظامی تحمیل شد در این بخش…. چون این مربوط به دهلی نو و قضایی است توجه به من به نظر نمی,” او گفت:.

سازمان دیده بان | ‘شورش بخشی از زندگی’: Haryana وزیر جرقه جنجال در دهلی خشونت

 

Ranjit Chautala مستقل مجلس از Rania مونتاژ صندلی در سیرسا منطقه القاء شد در منهر لعل خطار دولت در سال گذشته زمانی که Bharatiya Janata Party بخیه با هم ائتلاف پس از ناکامی در به دست آوردن یک اکثریت ساده در 90-عضو مجمع.

74 ساله توسط پسر دوی لعل سابق معاون نخست وزیر که تاسیس ملی هند Lok Dal. او به عنوان وزیر کشاورزی بین سالهای 1987 و 1989 اما شورش علیه برادر خود Om Prakash Chautala پس از بی پروایی نشان دادن و خشونت تقلب از انتخابات در OP Chautala صندلی Meham.

او بعدها به عضویت کنگره جایی که او در آنجا ماند برای یک دهه. او در سمت چپ این کنگره برای BJP کمی بود اما در کنگره است. او در نهایت رقابت 2019 انتخابات به عنوان یک مستقل پس از او دریافت نمی کنگره بلیط.

اما این اولین بار نیست که Chautala فرود آمد در یک جنجال پس از تبدیل شدن به قدرت وزیر بیش از نظرات خود. Ranjit Chautala در بر داشت خود را در خط آتش بر پیشنهاد خود را که کودکان از قدرت مصرف کنندگان که نمی پرداخت صورتحساب برق نباید اجازه نشستن برای امتحانات رقابتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>