Rins از اسپانیایی MotoGP پس از سقوط در مقدماتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سوزوکی سوار الکس Rins شده است را رد کرد از روز یکشنبه اسپانیایی MotoGP پس از مجروح شدن از شانه خود را در مرحله مقدماتی در روز شنبه. Rins سقوط در نوبت 11 و گرفته شده به مرکز پزشکی که در آن یک شانه دررفتگی و شکستگی تایید شد قبل از او منتقل شد به بیمارستان. امتحانات بیشتر شده بود انجام شده در Rins قبل از این عملیات اعلام شد نا مناسب به مسابقه سوزوکی در بیانیه ای گفت.

“این غیر ممکن است به مسابقه امروز. این واقعا ناامید کننده است که من دچار این آسیب به دلیل احساس من با دوچرخه شده بود واقعا خوب در تمام طول آخر هفته” Rins در بیانیه ای گفت:.

“در حال حاضر من نیاز به فکر می کنم در مورد به خوبی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت: “پزشکان به من کمک خواهد کرد با ناتوانی در طول هفته آینده و آنها به من داده اند برخی از مسکن قوی تر. من سعی می کنم حداکثر به سوار شدن در هفته آینده.”

این مسابقه در جرز خواهد بود که برای اولین بار از سال 2020 MotoGP فصل پس از یک تاخیر طولانی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پتروناس یاماها را فابیو Quartararo آغاز خواهد شد در موقعیت قطب جلوتر از یاماها را Maverick Vinales و هوندا قهرمان جهان مارک مارکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>