Rijiju اهدا 1-ماه حقوق و دستمزد برای کشور مبارزه علیه Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وزیر ورزش Kiren Rijiju در شنبه اهدا شده به یک ماه حقوق و دستمزد بالاتر از نخست وزیر نارندرا بخشنامه به تمام BJP نمایندگان مجلس به کمک Rs یک کرور از MPLAD بودجه در این کشور مبارزه علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

“ساعت نارندرا جی اعلام کرد #PMCares صندوق برای تقویت مدیریت بحران ظرفیت و تشویق تحقیقات در حفاظت از شهروندان است. آن را می پذیرد میکرو-کمک های مالی بیش از حد. اجازه دهید ما کمک به هند سالم و مرفه تر برای نسل های آینده ما. من اهدا من یک ماه حقوق و دستمزد” Rijiju نوشت: در Facebook صفحه.

“همچنین نگه داشتن در تماس با دولت های منطقه و مجاز من گره DC به استفاده از MPLAD بودجه برای خرید یک اورژانس پزشکی کیت برای مبارزه با #COVID-19.”

این کشور تحت 21-day مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است که تاکنون نزدیک به 25000 زندگی در سطح جهان است. در هند 19 نفر جان خود را از دست داده اند در حالی که بیش از 900 آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>