“حق معامله و یا هیچ معامله می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در پیمان تجارت با هند پیش از دیدار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت یک موافقتنامه تجارت آزاد با هند ممکن بود در طول دیدار آینده بعد از این ماه اما تنها اگر آن را “حق معامله” نشان می دهد شاید که مذاکره کنندگان از دو کشور در آن یافت نشده است. اما عدم وجود آن را نمی خواهد یک سفر شکن.

رئیس جمهور به نظر می رسید هیجان زده در مورد این دیدار به خصوص این تجمع را اعلام آدرس در احمدآباد را همراه با نخست وزیر نارندرا معکوس ‘پرونده مودی’ رویداد رهبران دو خطاب در هوستون. مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود برای این رویداد به گفته افراد نزدیک به این بحث.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Tump شروع به در یک سفر دو روزه به هند در فوریه 24, دو طرف باید گفت: همزمان با اطلاعیه ها. احمدآباد به احتمال زیاد اول خود را متوقف و پس از دهلی نو و مختصر توقفگاه بین راه در آگرا در راه بازگشت به ایالات متحده است.

همچنین سازمان دیده بان l رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به هند سفر از Feb 24: همه می دانیم وجود دارد

یک معامله تجاری دیده می شد به عنوان رئیس هدف برای سفر زمانی که دو طرف شروع به برنامه ریزی ریاست جمهوری در سفر. اما یک حس عدم اطمینان را تعیین کرده است در حال حاضر.

“ما می خواستیم به انجام کاری (اما) ما را ببینید” رئیس جمهور تهمت و گفت: به خبرنگاران در کاخ سفید که خواست اگر او انتظار می رود به امضای یک قرارداد تجاری در طول سفر است. “اگر ما می توانیم معامله حق ما آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نداد. اما ایالات متحده است که به دنبال دسترسی بیشتر به بازار هند برای آن لبنی تولید کنندگان و سازندگان دستگاه های پزشکی و برخی از دیگر امتیازات برای کوتاه مدت مقابله با بزرگتر و پیچیده تر مسائل مربوط به توافقنامه تجارت آزاد و دیگران لگد پایین جاده به زمان دیگری است.

سرخپوستان در عوض به دنبال ترمیم از مزایای آن تحت ترجیحی ما رژیم تجاری به نام Generalized System of Preferences که دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تابستان گذشته برای هند امتناع واگذار دسترسی به بازار برای شرکت های ایالات متحده.

افراد نزدیک به این بحث می گویند: “بسیاری” از مسائل مهم باید حل و فصل شده است اما آنها نمی خواهد تا آنجا که به اعلام آن انجام شده و آماده برای امضای. تجارت معامله شد انتظار می رود به تعریف موفقیت از این دیدار چیزی شاید شبیه به سال 2006 مدنی ایران اعلام کرد در دوران ریاست جمهوری جورج بوش را در سفر به هند است.

اما “حق معامله” ممکن است آماده برای سفر رئیس جمهور ساخته شده است که پیگیری بهتر معامله تجارت برای ایالات متحده یک بخش کلیدی از ریاست جمهوری خود را به نظر می رسد آماده برای رفتن بدون و او به نظر می رسید بیشتر هیجان زده در مورد Motera ورزشگاه تجمع و میلیون ها نفر از مردم از او انتظار برای دیدن وجود دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار برای دیدن “5-7 میلیون نفر” از فرودگاه به ورزشگاه. صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید به نظر میرسید او را نگه داشته خود را پهلو به پهلو با آخرین در ورزشگاه — بود که جدید بود و هنوز در حال ساخته شده است و که آن را بزرگترین ورزشگاه در جهان است که از آن خواهد شد. داشتن که بسیاری از مردم او شوخی او را “احساس نه چندان خوب” نسبت به جمعیت اندازه 50000 او نقشه کشی در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر