شکاف های داخلی موضوع کنگره پیگیری تحولات: BJP

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حتی به عنوان Bharatiya Janata Party (BJP) نگهداری می شود که آن را تنها به تماشای راجستان تحولات و تا به حال هیچ نقشی در درون کنگره بحران از آن استفاده می شود این فرصت را برای انتقاد از کنگره رهبری و به ویژه خانواده گاندی.

صحبت کردن با رسانه ها, رهبر حزب و Rajya سبها عضو پارلمان (MP), Om ماتور فاصله بی جی پی از rumblings در دولت و دوبله خرید اینترنتی بین وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان به عنوان یک “داخلی موضوع” کنگره است. او افزود که ناراحتی بین دو مشهود بود از بعد از دولت گرفتن سوگند.

همچنین بخوانید: راجستان آشفتگی همچنان به عنوان Ashok Gehlot, Sachin خلبان حفاری در

بی جی پی خودداری از هر گونه اظهارات به معنای آن تند و تیزی در ردی ادعا می کنند به تشکیل دولت در دولت به دو دلیل با توجه به یک فرد آشنا با توسعه است.

برای یک حزب نیست و باید اعداد مورد نیاز برای انجام این کار. در 200 عضو مجمع آن را تنها 72 MLAs و نیازهای 101 برای رسیدن به نیمه راه علامت است و مطمئن باشید اگر Sachin خلبان اعداد — و اینکه آیا او در واقع یک سوئیچ و یا در حال مذاکره برای فضای بیشتر در داخل کنگره است.

“ما در حال پیگیری این تحولات وجود دارد اما هیچ برنامه ای در جریان است به خطر ادعای تشکیل دولت مگر شکستن تمیز در کنگره واحد در دولت و سانتی متر می افتد کوتاه از اکثریت” گفت: یکی از مقامات ارشد حزب بارگیری.

همچنین بخوانید: Sachin خلبان سخت ایستاده پس از شکست در جیپور preps برای دور 2

دوم آن است که تاسیسات با احتیاط برای جلوگیری از تکرار چه چیزهایی مستقر در Uttarakhand در سال 2016 و در ماهاراشترا در اواخر سال گذشته.

در سال 2016 BJP تلاش برای تشکیل یک دولت در Uttarakhand پس از dislodging دولت کنگره را کردم که پس از آن کنگره سانتی متر Harish Rawat نه تنها برنده کف تست اما دادگاه را کنار بگذارند رئیس جمهور قانون است.

در ماهاراشترا BJP موفق به حفظ آن دولت شکل گرفته و با حمایت از ملی, کنگره, حزب, رهبر Ajit Pawar زمانی که جناح NCP شورشیان را به عقب کشیده و در آخرین لحظه و Pawar به خانه اش بازگشت ،

این احتیاط داشتند و مانع از نخوری کنگره و قرار دادن تعهد در حزب برای حل و فصل بحران.

اتحادیه وزیر Gajendra Shekhawat در زمان حفاری در راهول گاندی سابق کنگره رئیس جمهور و توییتی “کسانی که ارائه دانش به نخست وزیر هند و چین stand-off نتوانسته اند به حل و فصل اختلاف خود را امروز!”

Amit Bahare با آن همراه رئیس BJP توییتی که Gehlot باید تماس بگیرید برای یک طبقه تست برای اثبات اکثریت حتی اگر ارشد رهبران حزب گفت که او فردی نظر و نه حزب است ،

“..Ashok Gehlot باید بلافاصله تماس به صورت یک طبقه و آزمون خود را اثبات کند اکثریت صرفه جویی در راجستان درام و با کسب و کار پرداخته است. اما اگر او را گاو خود را MLAs به رفت و آمد مکرر و سپس واضح است که او نمی باید اعداد و صرفا به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر” Bahare کرده ایم.

سخنگوی حزب Shahnawaz حسین قرار دادن یک ویدیو کوتاه سرزنش کنگره رهبری است. او گفت: fallout یک موضوع داخلی کنگره بلکه یک نتیجه مستقیم از حفظ منافع یک خانواده بیش از منافع حزب است. “همه مردمی رهبران جوانان که به عنوان یک تهدید به راهول گاندی نادیده گرفته شده و توهین هایی که به طور منظم به او گفت:” در این ویدئو.

کنگره سخنگوی Jaiveer Shergill گفت: BJP نیاز به فرو رفتن در مورد آن رفتار خود به جای نقد این کنگره است.

“بی جی پی رهبران به جای عبور از سخنرانی در کنگره در امور داخلی ابتدا باید درک معنای “نادیده گرفتن و توهین’ از LK Advani, MM جوشی, Vasundhara Raje, Keshubhai پاتل و سپس به سخنرانی در پایه رهبران. کنگره ایستاده است و بر اساس قدرت تمام کارگران و BJP ایستاده است بر اساس قدرت تحقیق در مورد سازمان. به جای کار بر روی ‘congressisation از بی جی پی’, بالا رهبری BJP باید با اهمیت دادن به خود گله که احساس نادیده گرفته شده و نادیده گرفته و با توجه به BJP وسواس با شکار غیر قانونی کنگره استخر استعداد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>