بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند با کروناویروس در حالی که بیش از 2.5 لاخ مردم از دست داده اند زندگی خود را. این ویروس که سرچشمه در چین هوبئی استان در سال گذشته به سرعت گسترش یافته و به بقیه جهان را آلوده مردم در بیش از 200 کشور.

کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز منتشر کرده اند یک جدول زمانی از حوادث آشکار در هوبئی که منجر به کروناویروس سرایت مصرف به صورت یک بیماری همه گیر.

جدول امتیاز عمده Covid-19 وقایع از زمانی که این شهر ووهان دولت شروع به ردیابی Covid-19 مورد در اواخر ماه دسامبر 2019 تا چین صادر شده تجدید نظر مرگ و مورد تعداد در ماه آوریل است.

در اینجا نگاهی به جدول زمانی:

Dec 29: شهر ووهان دولت شروع به ردیابی موارد است.

Jan 4: شانگهای آزمایشگاه تشخیص coronavirus شبیه به سارس.

Jan 7: پاتوژن شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

Jan 23: ووهان قرار داده شده تحت قرنطینه با اعلام این خبر در ساخت یک بیمارستان جدید در عرض 10 روز. این کشور تا به حال دیده می شود بیش از 500 Covid-19 مورد و بیش از 20 مرگ و میر.

Feb 1: عضو آکادمی چینی علوم منجر تیم به حمایت ووهان.

Feb 3: اولین ووهان بیمارستان صحرایی باز می شود; بیشتر بیمارستان ها ساخته شده است یک شبه. در این مرحله تعداد Covid-19 نفر در کشور عبور کرده اند بیش از 13000 با نزدیک به 500 مرگ و میر.

Feb 14: ووهان می پرسد بهبود بیماران برای اهدای پلاسما ،

همچنین بخوانید: هند, چین, face-off, همراه, هند, مرز, چند سرباز مجروح

Feb 19: تیم دیگری از 1,299 پزشکی کارگران فرستاده شده به ووهان به عنوان شهر كشتن فاضلاب. ملی شمارش نقض 60,000 علامت با بیش از 2000 مرده است.

Feb 24: چین ممنوعیت تجارت مصرف حیوانات وحشی و به تعویق انداختن سالانه مجلس نشست.

Feb 26: روزانه موارد جدید در خارج از چین پیشی بگیرد کسانی که در داخل کشور است.

آوریل 12: چین گفت: آن Covid-19 قله است به عنوان موارد جدید نگه داشته رو به کاهش و به طور کلی بیماری همه گیر وضعیت باقی مانده در سطح پایین. Mi فنگ یک سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن گفت: تعداد Covid-19 موارد در ووهان تا به حال کاهش یافته و به تک رقمی.

آوریل 8: ووهان لغو محدودیت های اعمال شده بر روی خروجی سفر در 8 آوریل پس از نزدیک به 11 هفته مستند و گزارش کاهش چشمگیر موارد است.

Apr 15: چین صادر شده تجدید نظر مرگ و مورد شمارش. حدود 1,300 مردم از coronavirus در چین در شهر ووهان یا نیمی از مجموع شمارش شدند در مرگ عوارض به دلیل ساقط رسانه های دولتی گفت.

ممکن است 10: چین در گزارش جدید 14 Covid-19 مورد در روز یکشنبه. این شامل یک مورد جدید از ووهان که در آن هیچ جدید Covid-19 مورد گزارش شده است در بیش از یک ماه خبرگزاری رویترز گزارش داد. تعداد کل Covid-19 نفر در این کشور می ایستد در 82,901 با بیش از 4,600 مرگ و میر.

ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور در جهان که در آن Covid-19 موارد عبور کرده اند یک میلیون مارک. حدود 80,000 مردم تسلیم به مرگ در آمریکا است. در اروپا coronavirus آلوده بیش از 1.5 میلیون نفر است.

(با ورودی از دانشگاه جانز هاپکینز سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de