“معکوس قرنطینه نیست قفل کردن سالمندان’: کرالا وزیر پس از شکایت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Velayudhan Nair, 72, بازنشسته کرالا رسمی دولت واقعا آشفته این روزها. او ماهانه گردش به خزانه دولت در تریواندروم برای دریافت حقوق بازنشستگی خود را متوقف شده اند که دولت اجرا کرده است معکوس شده است. Nair با استفاده از این روز به عنوان یک فرصت برای مکرر مورد علاقه خود را خوردن مشترک و دیدار با همکاران قدیمی.

“آخرین بار که من رفتم یک افسر پلیس به من گفت که دفعه بعد او را در کتاب من. زمانی که من به او گفتم در مورد بازنشستگی او گفت: این کارها باید به صورت آنلاین انجام می شود. من به او گفتم من یک گیک و او به من توصیه بهتر آن را یاد بگیریم,” او گفت:, و اضافه کردن حرکات خود را محدود شد حتی اگر او به دنبال همه هنجارها با استفاده از ماسک صورت, حفظ فاصله فیزیکی و با استفاده از sanitisers به نگه داشتن دست germ-free.

“محرومیت از سفر تقریبا شبیه حبس” شکایت یکی دیگر از فرد سالمند, اضافه کردن این دو به عنوان چهره آنها تبعیض در خانه و خارج نیز می باشد.

این شکایت ظاهر شده اند پس از کرالا آغاز اجرای معکوس قرنطینه یک راه برای منزوی کردن سالمندان از دیگران برای جلوگیری از ابتلا ممکن است عفونت کروناویروس.

سلامت روان کارشناسان و سالمندان مراقبت فعالان می گویند معکوس قرنطینه باید داوطلبانه و نه اجباری. آنها هشدار داده است مصرف یک تلفات در افراد مسن و بی رحمانه پیاده سازی خواهد شد که به رقیق شود. آنها می گویند برخی از حوادث قفل کردن سالمندان گزارش شده است که دولت و مردم از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش بدترین تحت تاثیر قرار.

“معکوس قرنطینه نیست قفل کردن افراد مسن. ما باید با توجه دقیق دستورالعمل و این باید انجام شود با آگاهی کامل و رضایت مردم نگران است. آنها باید متقاعد شود آن است که برای ایمنی خود گفت:” دولت وزیر بهداشت KK Shailaja اضافه کردن معکوس قرنطینه ممکن است در خانه که در آن بسیاری از اتاق وجود دارد.

یکی از مشکلات دیگر است جدا نوه از پدربزرگ و مادربزرگ خود را. هر یک از اعضای خانواده را مجبور به انجام نقش خود را برای به حداقل رساندن شانس آوردن ویروس به خانواده و اگر بزرگان در خانه هستند آنها را باید فوق العاده محتاط.

“در معکوس قرنطینه وجود دارد باید یک مکانیزم به آدرس عاطفی و اجتماعی خلاء. ما باید بسیار مراقب باشید در حالی که برخورد با سالمندان در جمعیت. وجود دارد امکانات عاطفی شکست و ما باید آنها را به آدرس” گفت: مراقبت تسکینی متخصص Dr آقای Rajagopal.

او گفت: معکوس قرنطینه است دو لبه سلاح که باید عاقلانه استفاده می شود در غیر این صورت پس از Covid-19 وجود خواهد داشت تعدادی از احساسی مضطرب مردم است.

کارشناسان شاغل در coronavirus مراکز مشاوره می گویند آنها به حداکثر تماس از سالمندان این روزها. “این است که نه انزوا. آن است که یک مکانیسم برای حفاظت از آنها. این پیام را مجبور به رفتن به آنها را. ما باید اطمینان حاصل شود تمام نیازهای اولیه خود را قبل از آنها در قرنطینه گفت:” دکتر Soumya راج منطقه بهداشت روانی گره افسر در Ernakulam, اضافه کردن آنها را استادانه درست شده لیست افراد متعلق به گروه پر خطر و که آنها نامیده می شود به طور منظم.

دولت محروم بود کسانی که بالای 60 از گرفتن تحت MGNREGA. اما پس از شکایت از گروه خود به کمک آن افزایش سن به 65.

بیش از 3 لاخ MGNREGA کارگران بالاتر از 60 و 70 درصد از آنها را زنان می گوید: دولت امنیت اجتماعی ماموریت. با توجه به 2011 سرشماری 12.7 درصد از 3.34 کرور جمعیت در کشور بالای 60. اما سال گذشته دولت اقتصادی بررسی می گوید: 48 لاخ افراد بالاتر از 60 سال سن و از این 15 درصد بالاتر از 80. یک 2015, هند, مردم, مطالعه می گوید: 1.85 لاخ افراد مسن ماندن به تنهایی در خانه های خود در دولت است.

کارشناسان بهداشت می گویند اگر معکوس قرنطینه سعی و آزمایش روش برای محافظت از افراد خود را بی فکر اجرای بیشتری را به ارمغان بیاورد عواقب. در کرالا از مرگ و میر 23 20 بالاتر از 60 سال. این ICMR مطالعه می گوید: حداقل 52 درصد از مردگان در کشور بالای 60 سال است.

کرالا یکی از دولتها برای اجرای مهاجرت معکوس ،

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>